Zapraszamy do udziału w dwóch ważnych akcjach!

Szanowni Państwo,
Jako Ośrodek Puszczyk postanowiliśmy zorganizować pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie wydarzenie. W sobotę 15 czerwca zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza bractwo nurkowe do udziału w dwóch bardzo ważnych akcjach. Pierwszą z nich jest sprzątanie jeziora Jaroszewskiego z zalegających w nim śmieci (niestety puszki, butelki i plastik w niewiadomy sposób znalazły się na jego dnie). Druga nasza inicjatywa ma na celu zebranie funduszy na leczenie, rehabilitację i niezbędny sprzęt dla trójki niepełnosprawnych dzieci, które bardzo potrzebują wsparcia. Koszty leczenia i rehabilitacji dzieci są ogromne i często przekraczają możliwości finansowe rodziców, dlatego każda pomoc i każdy grosz ma dla nich znaczenie.

Z radością informujemy, że już dziś fundacja Rycerze i Księżniczki wystawi na licytację internetową weekendowy wypoczynek w naszym najlepszym domku.
15 czerwca natomiast zapraszamy nad jezioro. Nurków prosimy o zabranie nie tylko sprzętu, ale i rodzin 😉 W ramach imprezy gwarantujemy ciepły posiłek i miejsce do przebrania dla sprzątających jezioro. Osoby towarzyszące będą mogły spędzić z nami miło ten czas. Zaplanowaliśmy piknik z wieloma atrakcjami, pojawi się między innymi możliwość skorzystania z wake boardingu mieszczącego się nad jeziorem. Przewidujemy grochówkę i pyszne domowe ciasta. Wszystkie planowane przez nas atrakcje będą płatne do puszek na potrzeby dzieci …

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Zachęcamy też- obserwujcie nasz profil, będziemy powoli zdradzać kolejne atrakcje.

2-dniowy pobyt w domku 4-5 osobowym, ośrodek Puszczyk w Sierakowie