OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Wesela

Wesela i inne duże uroczystości

Każdy klient prędzej czy później ma z pewnością taki moment w życiu, który jest powodem do świętowania. Domki letniskowe w Sierakowie, to nie jedyna oferowana przez nas usługa. Organizujemy dopracowane pod każdym względem większe uroczystości, czy też mniejsze rodzinne spotkania. Dowiedz się więcej.

ośrodek puszczyk w sierakowie

Zielona i cicha okolica oraz urocze domki letniskowe w Sierakowie, to warunki idealne do spędzania wolnego czasu. Planujesz wesele, komunię dziecka, a może jesteś dyrektorem szkoły i chcesz, aby w naszym ośrodku Puszczyk odbyła się studniówka? Niezależnie od rodzaju danej uroczystości nasza duża sala restauracyjna pomieści aż 150. gości! Smaczna i domowa kuchnia podbije serca i żołądki każdego, kto nas odwiedzi.

Warto wiedzieć, że uroczystości okolicznościowe, które są organizowane u nas, poza zakwaterowaniem, które jest często niezbędne, zapewniamy również transport i całą wszelką organizację.

Okolica idealna do pamiątkowych sesji zdjęciowych

Jedziesz na wakacje w Sierakowie z myślą o uwiecznieniu ich na fotografiach? To idealnie się składa, ponieważ wokół naszego ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Puszczyk znajduje się piękna i kwitnąca roślinność oraz spokojna atmosfera. Wykonane w tak pięknym otoczeniu zdjęcia z ważnych chwil w Twoim życiu, będą miłym wspomnieniem, do którego będziesz chętnie powracać przez kolejne lata.

Zadzwoń i zarezerwuj