OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Restauracja

Restauracja

Nasza restauracja oferuje smaczne, a zarazem domowe posiłki, a fakt, że pomieścimy wielu gości, sprawia, że klienci chętnie wyprawiają u nas mniejsze lub większe uroczystości. Nie chcesz korzystać z tej usługi?

Jeśli zdecydujesz się na wynajem domków letniskowych w ośrodku Puszczyk w Sierakowie to możesz skorzystać ze znajdujących się w każdym z nich kuchni, w pełni wyposażonych w sprzęt AGD.

Posiadamy na terenie ośrodka sklep spożywczy, dzięki czemu nie trzeba daleko się wybierać po najpotrzebniejsze artykuły. Urlop, czy też krótki wypad weekendowy warto sobie osłodzić. Posiadamy również cukiernie i bary, gdzie można kupić mniejsze przekąski, czy też kawę lub herbatę.

Klienci, którzy planują noclegi w Sierakowie, będą zachwyceni faktem, że w naszym ośrodku znajduje się restauracja oferująca pyszną tradycyjną kuchnię. Nie tylko smak jest dużym plusem, ale także wielkość, ponieważ możemy ugościć aż 150 osób, dzięki czemu wszelkie większe imprezy, takie jak wesela, komunie, czy duże imprezy firmowe możesz z powodzeniem u nas zaplanować.

Na wynajem domków w Sierakowie decydują się często firmy, ponieważ nasze sale konferencyjne w tym kominkowa, bankietowa, bilardowa i taneczna, pozwalają na dobór atrakcji dla potrzeb klienta. Osoby posiadające
dzieci, również będą zachwycone, ponieważ mamy na swoim terenie plac zabaw, a fakt, że ośrodek Puszczyk jest monitorowany, daje poczucie bezpieczeństwa. Nie wahaj się i odwiedź nas już dziś!

Zadzwoń i zarezerwuj