OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

O nas

Ośrodek wypoczkowy

Nasz znajduje się w samym sercu Sierakowskiego Parku Krajobrazowego w krainie 100 jezior  na czysto ekologicznie terenie Pojezierza Sierakowsko – Międzychodzkiego. Do Państwa dyspozycji w naszym ośrodku  jest baza noclegowa  w komfortowych warunkach.

Ośrodek jest  monitorowany, ogrodzony oraz chroniony. W samym ośrodku oraz wszędzie wokół niego zachwyca przepiękna roślinność, pielęgnowana przez nas codziennie z najwyższą starannością.

restauracja

Restauracja na 150 miejsc serwuje smaczne dania tradycyjnej kuchni.
Liczne sale – bankietowa, bilardowa, kominkowa, konferencyjna, błękitna, taneczna – są do Państwa dyspozycji  Na terenie ośrodka znajduje się parking dla naszych gości.

atrakcje i okolica

Znajdą Państwo u nas piękne widoki, spokój oraz ciszę, a Państwa dzieci nie zaznają nudy – gwarantujemy im wspaniałe atrakcje oraz możliwość korzystania z kolorowego placu zabaw. Puszczyk – Sieraków Ośrodek odwiedza co roku bardzo dużo turystów – dbamy, aby każdy z Państwa był w 100% zadowolony z czasu spędzonego w naszych domach letniskowych. 

Gdzie dokładnie znajduje się ośrodek Puszczyk?

Na obrzeżach Puszczy Noteckiej przy ul. Słowicza 18 znajduje się nasz Ośrodek Puszczyk, gdzie możliwy jest wynajem domków letniskowych. Sieraków, dzięki licznym lasom i jeziorom znajdującym się na jego terenie sprawia, że to najlepsze miejsce do wypoczynku w województwie wielkopolskim.

W niewielkiej odległości od naszego ośrodka można zobaczyć aż dwa jeziora: Jaroszewskie i Lutomskie. Takie widoki w połączeniu z zielonym mikroklimatem pozwalają nie tylko na wypoczynek w czystym i zdrowym powietrzu, ale także na skorzystanie z aktywnych form spędzania czasu.

Już nasze same domki letniskowe w Sierakowie pozwalają na ciekawą aktywność, a dokładniej do obserwowania przez okna i z zadaszonych tarasów rzadkich gatunków zwierząt.

Spacery, czy też jazdy terenowe, to jedne z wielu atrakcji przez nas oferowanych. Warto wspomnieć o tym, że wybierając się na wakacje w miejscowości Sieraków, można skorzystać z pobliskich atrakcji, które z powodzeniem urozmaicą pobyt nawet najbardziej wymagających klientów.

Ważne jest to, że nie tylko dorośli mogą spędzać tu ciekawie czas, ale także ośrodek Puszczyk dostosowany jest dla dzieci w różnym wieku. Plac zabaw ze ścianką wspinaczkową i trampoliną z pewnością zadowolą również starsze pociechy. Już dziś zdecyduj się na nocleg w Sierakowie lub całodniowy pobyt i sprawdź, jak u nas jest pięknie!

Zadzwoń i zarezerwuj