OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Szkolenia

szkolenia

Praca, szkolenia, relaks przy grillu, czy też ekstremalne atrakcje, to jedne z wielu rzeczy, jakie można robić w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Puszczyk. Spraw, aby wakacje w Sierakowie, czy też spędzony tam czas na obowiązkach służbowych był tym, który z uśmiechem będziesz kiedyś wspominać.
Dowiedz się więcej.

Pomieszczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb

Jak wiadomo, klienci biznesowi, którzy nas odwiedzają, mają zazwyczaj swoje określone potrzeby i wymagania. Wynajem domków letniskowych w Sierakowie to nie jedyna rzecz, jaka ich interesuje.

Dużą rolę odgrywają nasze liczne sale konferencyjne, które umożliwiają podłączenie niezbędnych sprzętów elektronicznych, mają dobre oświetlenie, a ich wielkość pozwala na zorganizowanie szkoleń
stacjonarnych, czy też spotkań online. Dzięki temu, że posiadamy szybkie wi-fi, praca w ośrodku Puszczyk będzie czystą przyjemnością!

Nie tylko praca, czyli udany odpoczynek w zielonej okolicy

Po skończonej kilkugodzinnej pracy, zamiast tylko odpoczywać w naszych domkach w Sierakowie, możesz skorzystać z dobrodziejstw otaczających ośrodek Puszczyk. Przepiękna zielona okolica pełna fauny i flory sprzyja spacerom, a także innym aktywnościom na świeżym powietrzu.

Emocjonująca jazda terenowa wybranym przez siebie pojazdem, czy też lot motolotnią, może skutecznie dać upust gromadzącemu się w organizmie podczas pracy stresowi. W naszym ośrodku możliwe są zarówno aktywności dla lubiących sport, jak i dla preferujących spokój, czyli na przykład grill lub karaoke.

Zapraszamy do wynajęcia domków letniskowych w Sierakowie, do pracy i zabawy! Z naszej bazy noclegowej w ośrodku Puszczyk mogą skorzystać osoby indywidualne, grupy zorganizowane, w tym również chętnie ugościmy najmłodszych poszukiwaczy przygód. Plac zabaw oraz apartamenty dopasowane do dzieci sprawią, że wakacje czy urlop będą z pewnością udane.

W Sierakowie posiadamy domki letniskowe, które sprostają wielu potrzebom naszych klientów.

Zadzwoń i zarezerwuj