OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Weekend listopadowy w Puszczyku

lis 8, 2017Uncategorized0 komentarzy

Przed nami kolejny w tym miesiącu długi weekend. Jakie macie plany na ten czas? Z pewnością ulice będą mocno zakorkowane, a wszelkie punkty handlowe oczywiście zamknięte. Czy oznacza to, że czeka nas nudny okres? Wcale, że nie! Otóż taki dodatkowy wolny dzień nie zdarza się często, więc sądzimy, że warto wykorzystać go w jakiś ciekawy sposób, pozwalając sobie na nieco przyjemności. Co proponujemy? Proponujemy udać się w tym czasie na wyjazd z rodziną, albo ze znajomymi. Listopad można bardzo ciekawie sobie urozmaicić, a długi weekend jest idealną okazją do tego! Coraz więcej ludzi decyduje się w tym czasie na wyjazdy. W tym roku zdecydujcie się i Wy! Umilcie sobie ten czas i bawcie się dobrze.

W Sierakowie jesienna pogoda jest bardzo piękna – również w listopadzie, który raczej uchodzi za najbardziej ponury miesiąc. W tym miejscu właśnie w tym okresie na turystów czekają malownicze krajobrazy i urzekająca przyroda, jaką można podziwiać przebywając tutejsze ścieżki spacerowe. Widoki, jakie można tu podziwiać bez dwóch zdań zapierają dech w piersiach.
Długi weekend listopadowy warto wykorzystać też na poznanie historii. W Sierakowie zapraszamy Państwa do zwiedzania Muzeum Zamku Opalińskich, Kościoła Parafialnego pobernardyńskiego, będącego świątynią mającą prawie 400 lat, Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Chalinie i wielu innych ciekawych punktów. Przyjazd tutaj z pewnością będzie dla każdego doskonałym doświadczeniem i lekcją.

W tym mieście nie brakuje tu tłumu turystów praktycznie przez cały rok. Sieraków ma swój wyjątkowy klimat, pełen jest zabytkowych miejsc, punktów dostarczających atrakcji zarówno dzieciom, jak i dorosłym, restauracji, a przede wszystkim urzekającej przyrody z każdej strony. Wiele miejsc zasługuje tu na uwagę. Pomimo tego, że wiele tu się dzieje na co dzień, z pewnością każdy będzie miał szansę w tym miejscu na efektywny wypoczynek.

To świetne miejsce na weekend dla zakochanych par, rodzin z dziećmi, znajomych, czy też singli uwielbiających podróżować z aparatem.
Mając na uwadze pełen komfort podczas pobytu w Sierakowie, zapraszamy Państwa do Puszczyka, który będzie idealnym dopełnieniem Waszego wypoczynku. Jesienny klimat zapanował również u nas, ale jest on bardzo pozytywny. Oddaje ciepły nastrój tej pory, powodując, że chce się tu spędzać wolne chwile. Wieczory mogą spędzać Państwo u nas w sali kominkowej, czy też na krytym basenie. Mamy wiele atrakcji, także sądzimy, że dla każdego znajdzie się coś, co wpadnie w jego gusta. Oferujemy również pyszny catering, profesjonalną obsługę, czystość.. jednym słowem wszystko, o czym marzy turysta podczas wypoczynkowego wyjazdu.

Warto wykorzystać długi weekend na coś, na co z powodu codziennych obowiązków nie można pozwolić sobie zbyt często, czyli na wyjazd z najbliższymi. Podróżować warto o każdej porze roku, ponieważ to dobra okazja do poznania czegoś nowego i odkrycia tego, co nam nieznane. Przy okazji można dostrzec walory jesieni i przekonać się, że ta wcale nie musi być smutna i ponura, a wręcz przeciwnie – może motywować do wyjścia z domu z wielu powodów, pomimo niższych temperatur powietrza.

Już wiecie jak spędzicie ten długi weekend?

 

Zadzwoń i zarezerwuj