OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Wakacyjne plany

mar 3, 2023Uncategorized0 komentarzy

Za kilka dni oficjalnie będziemy mogli przywitać lato oraz wakacje. Czy mają Państwo już jakieś plany?

Często słyszy się, że turyści na wakacje najchętniej wybierają góry, albo morze. Jednak czy nie macie ochoty czegoś zmienić i przekonać się jak to jest w takim miejscu, w którym po prostu panuje przyjemna cisza, a wszystko wokół jest zielone i pachnące?

Zapraszamy Państwa do ośrodka wypoczynkowego „Puszczyk”, to miejsce, które przynajmniej raz naprawdę warto odwiedzić. Gwarantujemy, że każdy będzie miał szansę tu maksymalnie się wyciszyć i odpocząć od codzienności.

Pobyt tutaj będzie można połączyć z aktywnym, ale bardzo przyjemnym wypoczynkiem.

Jak najbardziej można przyjechać tutaj również z dziećmi. Jest to miejsce zupełnie bezpieczne, w którym będzie można organizować najmłodszym wiele zabaw na świeżym powietrzu. Na pewno nikt nie będzie się tu nudził.

Znajomi, czy rodziny będą mogli urządzać u nas rajdy rowerowe, czterokołowcami, czy trójkołowcami. Miłośnicy wędkowania będą mogli w ciszy spełniać tu swoją pasję, a np. dzieci będą mogły przejechać się bryczką po lesie. Jak widać – znajdzie się tu coś dla każdego.

Tutaj nawet zwykły spacer po okolicy potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń, a przyroda panująca wokół dla niejednego będzie inspirujaca.

Ponadto w naszym rejonie właśnie w lato oferujemy Państwu szczególną atrakcję – organizowane są wtedy koncerty znanych zespołów oraz piosenkarzy, a także kino letnie i występy orkiestry „Warta”.

Po intensywnym dniu w naszej ciekawej pod względem turystycznym i krajobrazowym okolicy będziecie mogli powrócić do naszego ośrodka, który jest bardzo przytulny, a widoki przed nim zachwycające. Zieleń jaka tutaj panuje stanowi jego największą ozdobę. Warto tu przyjechać, aby to zobaczyć.

U nas mogą Państwo także zorganizować różnego rodzaju imprezy, których szczególny sezon jest właśnie w okresie letnim. Zapewniamy pyszne, domowe menu, bogaty wystrój sali, niepowtarzalny klimat i profesjonalną obsługę.

Taką imprezę będzie można połączyć np. z kilkudniowym pobytem u nas. Zapewniamy, że będzie to dla Was udany czas!

Zachęcamy Państwa do zarezerwowania wolnego terminu, zabrania najbliższych osób i przyjazdu w rejon naszego ośrodka.

Wrócicie od nas o wzmocnionych siłach – nie mamy co do tego żadnych wątpliwości!

Przekonajcie się jak wygląda u nas lato!

Zapraszamy!

Zadzwoń i zarezerwuj