OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Wakacje na sportowo – nie leżymy na plaży, stawiamy na aktywny wypoczynek!

mar 11, 2023Uncategorized0 komentarzy

Co jest najbardziej wskazane podczas letnich wakacji? Jak najbardziej aktywny wypoczynek! Tak wiele osób zwraca uwagę na swój wygląd, sylwetkę. Chyba każdy marzy o idealnej figurze, by móc w ładny, słoneczny dzień zaprezentować się w krótkich spodenkach, czy stylowej spódniczce. Bądźmy więc aktywni w te lato – odpoczynek w takiej formie również może być bardzo przyjemny, ponieważ nie wymaga od nas jakiegoś wysiłkowego myślenia. Zrezygnujmy więc może z leżenia całymi dniami nad wodą – choć jest to także przyjemne, warto wprowadzić jakiś urozmaicenia i bardziej uatrakcyjnić sobie czas.

Co powiecie na jazdę na rowerze, jazdę czterokołowcem, czy długie spacery? Dodatkowo, wszystko to w bardzo ładnej, atrakcyjnej okolicy, w której wszystko pięknie pachnie i idealnie wygląda? Kto z Was chciałby spędzić wakacje w takiej formie? Z pewnością jest nas wielu. Chyba każdy przyzna, że leżenie na plaży przez kilka godzin w ciągu dnia i powielanie tego przez najbliższy czas w końcu zamieni się w zwykłą monotonię.

Oczywiście każdy mógłby powiedzieć, że na jazdę na rowerze, czy spacer może wybrać się w swojej okolicy. Jednak warto czasem zmienić miejsce otoczenia na jakiś czas, docenić inne regiony i odkryć coś niezwykłego w czymś, co na co dzień spostrzegaliście jako nic szczególnie wyjątkowego. Na pewno też oblężenie turystów będzie mniejsze niż na plaży, gdzie często panuje ścisk.

Zachęcamy Państwa do przyjazdu do ośrodka wypoczynkowego Puszczyk w Sierakowie. W jego okolicy znajduje się tak wiele dróg spacerowych, że spokojnie nikt nie będzie wchodził sobie w drogę i nawzajem sobie przeszkadzał. Odpoczynek wtedy z pewnością będzie efektywniejszy. My będziemy mieli zapewniony dopływ świeżego powietrza, piękne widoki każdego dnia, możliwość spędzania czasu aktywnie w różny sposób, a nasze zdrowie na pewno będzie nam wdzięczne za coś takiego.
Nasz ośrodek znajduje się wśród lasów i jezior, które bardzo wzbogacają cały region. Bardzo blisko jest tutaj m.in. do jeziora Jaroszewskiego i Lutomskiego, a także do Rezerwatu Buków.

Możemy jednorazowo gościć 120 osób w bardzo komfortowych pokojach.

W ośrodku dysponujemy także salą bankietową, bilardową, kominkową, konferencyjną, błękitną i taneczną. Nasza restauracja oferuje 150 miejsc. Serwujemy w niej dania tradycyjnej kuchni.

Ponadto na terenie ośrodka nie brakuje też boiska do siatkówki – to kolejna możliwość na spędzenie aktywnie czasu.

Serdecznie zapraszamy Państwa na niezapomniane, pełne wrażeń wakacje w rejon naszego ośrodka. Jesteśmy przekonani, że w tak pięknej okolicy i w przytulnych pokojach oferowanych przez nas na pewno odpoczniecie i zrelaksujecie się.

Czekamy na Was!

Zadzwoń i zarezerwuj