OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Wakacje dobiegają końca. Warto ostatnie wolne chwile wykorzystać na pobyt w Puszczyku!

sie 23, 2017Uncategorized0 komentarzy

Od poniedziałku rusza ostatni tydzień wakacji. W każdym domu, gdzie jest dziecko w wieku szkolnym z pewnością coraz bardziej czuć nadejście kolejnego roku szkolnego. Trwa w końcu teraz intensywny okres zakupów szkolnych i innych przygotowań, które niekoniecznie wprowadzają dzieci w dobry nastrój. Jednak zalecamy, aby w tym ostatnim wolnym czasie skupić się jeszcze na tym, że on w dalszym ciągu trwa. Warto postawić w związku z tym na dobrą zabawę i relaks, aby nieco zająć myśli dziecka, które coraz silniej krążą pewnie wokół tego, że już niebawem będzie musiało ono pójść do szkoły. Przy okazji rodzicom też przyda się trochę odprężenia.

W ostatnich dniach wakacji można każdego dnia urządzać długie rodzinne spacery, przejażdżki rowerowe, gry i zabawy, pikniki. Propozycji jest cała masa. Na pewno każdy jest w stanie wpaść na taki pomysł, który najbardziej spodoba się całej rodzinie, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu. Należy pamiętać, że dzieciom jest teraz potrzebna spora dawka energii. Muszą one mieć siły na to, by sprawnie zacząć kolejny etap w życiu. Przed nimi dużo nauki i nowych obowiązków. Będzie im potrzebna koncentracja, aby efektywnie przyswajać nowe umiejętności. Sam fakt, że skończy się ich późne wstawanie, będzie dla nich na początku czymś nowym, do czego będą one musiały przywyknąć. Dlatego ten wolny czas obecnie trwający należy wykorzystać na spędzenie czasu na zewnątrz. W końcu nic tak dobrze nie wpływa na organizm i zmysły każdego jak duża dawka świeżego powietrza. Tam będą one mogły być bardzo aktywne, przez co wejdzie w nie dodatkowa energia. Warto także przyzwyczajać dzieci do wcześniejszego wstawania i już teraz spróbować przestawić im budzik.

Według nas bardzo dobrą opcją dla całej rodziny będzie wyjazd gdzieś poza miejsce zamieszkania najlepiej na kilka dni. Odradzamy jednak takie miejsca, jak np. morze, bo jednak tam spędza się czas głównie biernie, leżąc na plaży, a chodzi o to, by każdy miał szansę trochę się pobudzić. Piesze wycieczki, czy jazda na rowerze każdemu wyjdą na dobre. Trzeba więc wybrać takie miejsce, w którym będą możliwości na aktywny pobyt. Polecamy Państwu przyjazd do Sierakowa. Jest tu sporo miejsc, które warto zobaczyć, bo są bardzo wartościowe i potrafią zachwycić turystów, a więc spacery będą jak najbardziej wskazane. Ponadto po Sierakowie można jeździć rowerem, a nad jeziorem skorzystać z przejażdżki bananem. Zatrzymując się w ośrodku Puszczyk opcji będzie jeszcze więcej. Na terenie naszego obiektu dysponujemy boiskiem sportowym, w środku znajduje się basen, z którego można skorzystać w razie niepogody. Oferujemy również przejażdżkę bryczką po lesie, rejsy czterokołowcami, trójkołowcami i wiele innych atrakcji.

Wypoczynek u nas z pewnością będzie dla każdego bardzo aktywny, a także bardzo przyjemny. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że ta miejscowość jest bogata w urokliwą przyrodę. Wokół jest bardzo kolorowo – zwłaszcza wokół naszego obiektu, ponieważ dbamy wzorcowo o estetykę naszego wnętrza. Panuje tutaj także świeże powietrze. Jest to idealne miejsce na pobyt z dziećmi. Przyjazd tutaj sprawi im ogromną przyjemność. Po powrocie będą miały w sobie tyle sił, że nie będzie dla nich problemem, by rano wstać i pójść do szkoły. Również dorośli poczują w sobie zmianę. Pobyt w Sierakowie da im sporo energii, motywacji do działania w pracy i w życiu codziennym. To praktycznie ostatnia okazja, by wszyscy mogli razem wyjechać. Poza tym, że za jakiś czas końca dobiegną wakacje, to przecież niedługo po tym i kalendarzowe lato będzie trzeba pożegnać. Decydując się na przyjazd do nas, będziecie mogli odbyć ostatnią wakacyjną i przy okazji letnią podróż.

Serdecznie zapraszamy.

Zadzwoń i zarezerwuj