OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Upalne lato w Sierakowie – zapraszamy w ostatnim miesiącu wakacji!

sie 7, 2017Uncategorized0 komentarzy

Został nam ostatni miesiąc wakacji. Jakie macie plany na ten czas? Może akurat macie w tym czasie zaplanowany urlop?

W Sierakowie mamy upalne lato 😊 Mamy także idealne warunki, by gościć Państwa u siebie. W ośrodku wypoczynkowym „Puszczyk” nie brakuje przytulnych pokoi, dobrego jedzenia, miłej atmosfery i wielu atrakcji. Zachęcamy więc Was do przyjazdu w to miejsce.

Tutejsza okolica jest bardzo ładna – wszystko wokół jest zielone, rozkwitnięte, w pełni tętniące życiem. Panuje tu oczywiście zdrowe, świeże powietrze.
Na co dzień mamy mnóstwo obowiązków. Często jesteśmy zmęczeni wszystkim, pragniemy odpoczynku i ciszy. W Sierakowie jest bardzo spokojnie. Na pewno podczas pobytu w tym miejscu odpoczną Państwo, wyciszą się i nabiorą sił do dalszego działania.

Jeśli urlop ma być dla Was całkowitą odskocznią od rzeczywistości, przyjedźcie do naszego ośrodka 😊 Już po krótkim pobycie w tym miejscu stwierdzicie, że jest ono idealne, by wypocząć.

Wiele miejsc turystycznych jest bardzo głośnych, można dostrzec tam tłumy turystów. Jednym się to podoba, ale innym niekoniecznie. Wakacje mają być dla nich czasem spokoju i pełnego relaksu. Takim osobom szczególnie proponujemy przyjazd do nas. To miejsce idealne dla starszych osób, które potrzebują ciszy i którym dobrze zrobi pobyt wśród zieleni i zdrowego powietrza, ale także dla rodzin z dziećmi.

Dzieci są bardzo ruchliwe, a u nas jest dużo miejsca, w którym mogą one spacerować, jeździć rowerem. Można też tutaj organizować dla nich wiele zabaw na świeżym powietrzu. Z pewnością będzie im się tutaj podobało. W końcu wspólnie z rodzicami będą mogły przyjemnie spędzić trochę czasu w innym miejscu, dobrze się bawiąc. Na co dzień przez wiele obowiązków nie można niestety spędzać ze sobą tyle czasu ile by się chciało. Pobyt u nas będzie doskonałą okazją, by to nadrobić.

A może ktoś z Was planuje podczas urlopu wyjazd w gronie znajomych? Możecie być pewni, że u nas nudzić się nie będziecie 😊 Bez obaw możecie namówić swoich znajomych i wspólnie przyjechać do Sierakowa. My zdradzimy tylko tyle, że w naszym ośrodku czekają na Was przytulne pokoje, a w każdym z nich dostrzeżecie z okna takie widoki, które będą Was motywowały do wypraw na zewnątrz 😊 Wieczorem będziecie mogli rozerwać się na sali tanecznej, jaką dysponujemy na trenie ośrodka.

Wykorzystajcie w pełni ten ostatni miesiąc wakacji, postawcie na same dobre wybory, zdobywajcie nowe doświadczenie i bawcie się dobrze!

Zapraszamy do nas

Zadzwoń i zarezerwuj