OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Surviwal – ciekawa forma imprezy integracyjnej

maj 31, 2017Uncategorized0 komentarzy

Impreza firmowa w formie surviwalu to bardzo ciekawa opcja, która coraz bardziej zyskuje na popularności. Podczas niej pracownicy firmy muszą zmierzyć się z nietypowymi dla nich zadaniami, które z pewnością dostarczają im mnóstwo adrenaliny i dają im okazję do wytrenowania umiejętności dynamicznego podejmowania decyzji w niełatwych sytuacjach – całkowicie odmiennych od tych, w których znajdują się oni na co dzień.

W codziennej rzeczywistości raczej nie muszą oni zmierzać się z sytuacjami, które są ryzykowne. Nie raz działają pod presją – np. czasu, kiedy w pracy muszą coś na szybko wykonać, ale mimo tego towarzyszą im wtedy zupełnie bezpieczne warunki, także impreza firmowa o charakterze surviwalu będzie dla nich całkowicie czymś nowym. Będzie to dla nich doświadczenie, jakiego z pewnością nigdy dotąd nie przeżyli, jednak warto, aby się jemu poddali. Bardzo dużym plusem takiej imprezy jest to, że tutaj wszyscy postawieni są w tej samej sytuacji. Wszyscy muszą wspólnie działać, dążąc do tego samego celu. Nikt nie jest tu na wyższej, czy niższej pozycji, jak to wygląda w miejscu pracy. Każdy więc ma tutaj szanse, by jak najlepiej się wykazać.

Takie niełatwe warunki towarzyszące podczas surviwalu uczą każdego czegoś nowego – zaradności, szybkiego myślenia, ale również bardziej scalają całą grupę do siebie. Nie obejdzie się tutaj bez wielu dyskusji, czy wspólnych ustaleń. To najlepsza forma spędzenia czasu dla zespołów, którym jest potrzebna integracja. W tak trudnych warunkach każdy będzie zmuszony ze sobą rozmawiać, nawet gdy na co dzień w pracy unika jakiejś konkretnej osoby. Równa hierarchia i ten sam poziom działania wszystkich postawi w nieco innych okolicznościach. Łatwiej będzie w takich warunkach poznać bliżej drugą osobę. Jeżeli z kimś pracujemy, ale poza pracą nie utrzymujemy ze sobą żadnych kontaktów, to tak naprawdę nic o sobie nie wiemy. Bliższe poznanie się pozwoli zmienić punkt spojrzenia na siebie. Z pewnością każdemu pójdzie się do pracy z większymi chęciami, gdy będą tam osoby, które lubimy. Wpłynie to na ogólną atmosferę w pracy i na większą wydajność pracowników. Dlatego tak istotne jest głębsze poznanie się i przekonanie się do osób, z którymi na co dzień tak długo przebywamy w firmie.

Surviwalowa impreza firmowa musi odbyć się w odpowiednich warunkach otoczenia, specjalnie przystosowanych do tego typu formy spędzania czasu. Musi być to miejsce urokliwe, w którym będzie można odbyć szereg gier terenowych. My zapraszamy Państwa do Sierakowa. Organizujemy tutaj tego typu wydarzenia, w ramach których oferujemy klientom jazdę jeepami i motocyklami! Gwarantujemy niezwykłe wrażenia podczas przejażdżki trójkołowcami oraz czterokołowcami. Ponadto po takiej ekstremalnej wyprawie zapraszamy wszystkich na imprezę plenerową przygotowywaną na polanie piknikowej! Będą Państwo mogli wówczas odpocząć i zrelaksować się!
Podczas takiej imprezy każdy z uczestników będzie mógł nabrać większej pewności siebie, nauczy się przełamywać strach, a także wytrenuje umiejętność szybkiego działania w niełatwych warunkach! Z pewnością będzie to miało przełożenie na Waszą wspólną pracę po powrocie z takiej wyprawy!

Wszystkim tym, którzy niekoniecznie lubią na długo przebywać w trudnych warunkach i mimo wszystko po odbyciu tego typu wyprawy wolą postawić na wygodę, proponujemy komfortową opcję wypoczynku – Sieraków noclegi nad jeziorem na terenie naszego ośrodka Puszczyk!
Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty imprezy firmowej w formie Surviwalu! Gwarantujemy moc atrakcji i niezapomniane wrażenia. Ponadto Sieraków noclegi nad jeziorem na terenie naszego ośrodka to bardzo dobra propozycja na wspólny odpoczynek po takiej imprezie, na który również warto się zdecydować!

Serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń i zarezerwuj