OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Sieraków Ośrodek Puszczyk – Dlaczego najlepiej wziąć ślub wiosną i dlaczego zorganizować wesele w ośrodku Puszczyk?

kwi 5, 2017Uncategorized0 komentarzy

Wskazanie konkretnej daty ślubu to poważne wyzwanie dla Pary Młodej. Każdy marzy o tym, aby w dniu jego ślubu pogoda jak najbardziej dopisywała. Wybierając konkretną porę roku bierzemy pod uwagę to jak zamierzamy się ubrać, w jakich okolicznościach chcemy mieć wykonaną sesję zdjęciową – niektórym kobietom nie przeszkadza przyjemne, białe futerko na sukni i sesja na białym tle. Inni z kolei nie biorą w ogóle czegoś takiego pod uwagę – ma by ciepło, ale też nie za gorąco i najlepiej, aby wokół pachniało zielenią. Sesja zdjęciowa w otoczeniu bogactw natury jest oczywiście bardzo efektowna i można mieć na nią sporo pomysłów.

Jeżeli chodzi o wiosnę – dla wielu z nas to bardzo ładna pora roku. W końcu to ona oferuje nam wyższe temperatury na zewnątrz, dawkę słońca, a także możliwość spacerowania wśród zieleni. Lubimy jak po zimie wszystko zaczyna rozkwitać. Świeże powietrze pozwala nam zregenerować siły i odprężyć się. Pod względem organizowania wtedy ślubu, nie jest to najczęściej wybierana pora, ale może właśnie dlatego warto wtedy ten ważny dzień przeżyć.

Para Młoda ma wtedy większe szanse na to, że uda jej się znaleźć jakiś wolny lokal, zamówić zespół muzyczny, fotografa itp. Oczywiście i tak najlepiej rezerwować to wszystko z odpowiednim wyprzedzeniem. Ponadto mówi się, że ta właśnie pora roku jest czasem wielkich miłości i podniosłych emocji – idealnie byłoby więc wtedy wziąć własny ślub.

Wiosna każdemu potrafi dodać potrzebnej energii, a także poprawić samopoczucie. Wtedy wszystko wokół budzi się do życia po zimie, tak samo jak my – zaczynamy wychodzić z domu na dłuższe spacery, wyjeżdżamy na wczasy, spotykamy się ze znajomymi. Mamy w sobie więcej sił, a więc jesteśmy szczęśliwsi. Na zewnątrz panuje bardzo świeże powietrze i cieszymy się wtedy najcenniejszymi bogactwami natury. Możemy więc zamówić najpiękniejszy bukiet ślubny, bo barwnych, świeżych kwiatów jest wtedy cała masa. Możemy wybierać spośród tulipanów, lilii, konwalii.. Każda kobieta z pewnością marzy o pięknym bukiecie na swój ślub i wiosną ma naprawdę spore szanse, by zamówić ten wymarzony. Ponadto można też wykonać z takich kwiatów stylowy, bardzo popularny ostatnimi czasy wianek na głowę, a także efektywnie udekorować kościół i salę weselną.
Panująca w tym czasie pogoda nie męczy, a wręcz przeciwnie – zachęca do przebywania na zewnątrz. Można wtedy poświęcić sporo czasu na sesję zdjęciową, a samo wesele można przenieść na zewnątrz – jeżeli zarezerwowaliśmy lokal z wielkim ogrodem, który wiosną wygląda bardzo barwnie.
Wiosną nie brakuje też świeżych owoców, czy warzyw, także mamy możliwość na to, by efektywnie urozmaicić menu, wprowadzając wiele lekkich, smacznych posiłków.

Jeżeli planujecie w najbliższym czasie ślub i zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego miejsca, proponujemy abyście postawili na – Sieraków Ośrodek Puszczyk. Dlaczego? Ponieważ wiosną nie znajdziecie piękniejszego miejsca! Ośrodek jest otoczony piękną, zieloną okolicą, a my sami jesteśmy doświadczonymi organizatorami wesel! Za każdym razem profesjonalnie dbamy o klientów, serwujemy najlepsze menu i gwarantujemy gościom pobyt w spokojnej atmosferze!

Jeżeli marzycie o wyjątkowym weselu, wybierzcie na tą okoliczność Sieraków Ośrodek Puszczyk – przeżyjecie tu niesamowite chwile!

Zadzwoń i zarezerwuj