OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Sezon komunijny rozpoczął się w pełni.

sie 6, 2018Uncategorized0 komentarzy

Wiele osób zastanawia się nad wyborem najlepszego stroju, czy prezentu, a rodzice dziecka, które będzie przystępowało do Sakramentu Komunii Świętej dodatkowo muszą pomyśleć o przygotowaniu przyjęcia komunijnego. Często wtedy pojawia się pytanie, jakie najlepiej wybrać miejsce na tą okoliczność.
Na pewno musi być to taka przestrzeń, która podczas komunijnego przyjęcia nie zakłóci radości dziecka.

Trzeba mieć na uwadze, że jest to przede wszystkim jego dzień. Żadne dziecko nie lubi przez większość czasu jedynie siedzieć spokojnie przy stole. Potrzebuje ono przede wszystkim zabawy i ruchu. Trzeba więc mu to zapewnić wybierając miejsce na przyjęcie komunijne.
Bardzo duże znaczenie ma sam lokal – powinien być on powierzchniowo dostosowany do liczby gości, przytulny, przestronny, a także gustownie ozdobiony. Każde przyjęcie ma indywidualny charakter, dlatego wymaga ono specjalnych dekoracji i ogólnego specjalnego wyglądu.
Jeśli chodzi o uroczystość komunii świętej jest to ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i rodziców. Należy zorganizować ten dzień tak, by został dobrze przeżyty i na długo zapamiętany przez wszystkich. Przyjęcie powinno być spokojne i zarazem radosne.

Co do wyboru miejsca – najlepiej postawić na minimalistyczny jego wystrój. W tym dniu nie powinno być w żadnym aspekcie przesady. Dominującym kolorem lokalu powinna być biel. Oczywiście nie mówimy o kolorach ścian – te mogą mieć różne odcienie, najlepiej bardzo jasne, ważne jednak, żeby wszelkie dodatki były dobrze dobrane do charakteru przyjęcia – białe obrusy, dekoracje, specjalnie przygotowane miejsce dla dziecka. Zbyt dużo niepotrzebnych dodatków może zabić delikatność tego wydarzenia.

Jak już zostało wcześniej wspomniane, warto też pozwolić w tym dniu dziecku na ruch. Być może wśród zaproszonych gości będzie spora część najmłodszych osób, które z chęcią po zjedzeniu wspólnego obiadu wyjdą na zewnątrz pobawić się. Kierując się tą myślą należy wybrać takie miejsce, które umożliwi wyjście z lokalu i spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Serdecznie polecamy Państwu zorganizowanie przyjęcia komunijnego w ośrodku „Puszczyk”.
Jest on usytuowany w bardzo spokojnej, urokliwej okolicy pełnej świeżej zieleni i zdrowego powietrza. Na jej dużym obszarze dzieci będą mogły spędzić bardzo przyjemnie czas, dobrze się bawiąc. Również pozostali goście będą mogli wyrwać się na chwilę z zatłoczonej sali i udać się tu na przyjemny spacer, podziwiając uroki tego miejsca. Zapewniamy, że nikt nie zakłóci tu Waszego spokoju.
Jeśli chodzi o samą restaurację znajdującą się w naszym ośrodku – jest dość duża (na 150 osób), przestronna i jasna, na każde przyjęcie odpowiednio udekorowana. Serwowane w niej dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, dlatego spełnią wymagania każdego Klienta.

U nas mogą Państwo liczyć na najlepszą obsługę i profesjonalnie przygotowane przyjęcie komunijne.
W lokalu panuje miła atmosfera, a każdy szczegół dopięty jest zawsze na ostatni guzik.

Jesteśmy przekonani, że stawiając na nasze miejsce zadowolicie w pełni swoje dziecko. Na widok tak wyjątkowej okolicy otaczającej ośrodek w dodatku o tej porze, gdzie pogoda w pełni dopisuje i wszystko wokół rozkwita dziecko będzie miało pewność, że będzie mogło wypróbować swój rower komunijny i pobawić się tu z pozostałymi gośćmi. Kilkugodzinne siedzenie w pomieszczeniu, gdy za oknem świeci słońce chyba nikomu za bardzo się nie podoba, sądzimy więc, że będąc u nas – będą Państwo zadowoleni.

Zapraszamy!

Zadzwoń i zarezerwuj