OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Rozkwitnięty Puszczyk

mar 8, 2023Uncategorized0 komentarzy

Ci z was, którzy mieli okazję być u nas w niedawnym czasie z pewnością zaobserwowali otaczającą ośrodek zieleń. Wiosna jest u nas piękna. Pogoda każdego dnia dopisuje, a okolica wzbogaca się w coraz bardziej urzekającą roślinność.

Mnóstwo u nas drzew, krzewów, kwiatów, które można podziwiać, a nawet fotografować podczas tutejszych spacerów. Panuje wśród nich świeże powietrze, które bardzo dobrze wpływa na zdrowie – poprawia samopoczucie, regeneruje organizm.

Okolica naszego ośrodka jest malownicza, a jednocześnie spokojna. To dodatkowy bardzo ważny atut, który sprzyja odpoczynkowi i zrelaksowaniu się.
Z pewnością niejednej osobie po pobycie u nas minie zmęczenie i powrócą siły.

Wiosna jest jedną z najpiękniejszych pór roku. Tak naprawdę jej walory dostrzegamy wszędzie, jednak oglądając ją u nas można odkryć coś, co wcześniej nie było Wam znane. To u nas ma niesamowity urok. Na rozkwitających drzewach i krzewach zauważyć i usłyszeć można ptaki, kolorowe motyle. Takie widoki mogą być inspiracją dla niejednego artysty, a sam pobyt u nas może być najlepszą kuracją leczniczą.

Macie wrażenie, że jest Wam potrzebny choćby krótki wyjazd przed sezonem? Jeśli tak, koniecznie zarezerwujcie sobie wolne terminy i wybierzcie takie miejsce, które doda Wam dodatkowej mocy na te ostatnie tygodnie przed wakacjami.

 

Każdy najlepiej zregeneruje się w miejscu, w którym panuje cisza, spokój i rześkie powietrze. Zwłaszcza o tej porze roku wskazane jest długotrwałe przebywanie na zewnątrz, jednak najlepiej tam, gdzie nie będziemy wdychać szkodliwych spalin. Na co dzień niestety jesteśmy na nie mocno narażeni.

Przyjeżdżając do ośrodka wypoczynkowego „Puszczyk” w Sierakowie nie grozi Wam niezdrowe powietrze. Piękna pachnąca zieleń, wiele dróg spacerowych i urzekający krajobraz pozytywnie na Was wpłyną. Być może spodoba Wam się tu tak bardzo, że za jakiś czas znów do nas powrócicie. Będzie nam miło. W Sierakowie zawsze jest pięknie!

Jeśli zdecydujecie się na przyjazd do nas, koniecznie zabierzcie ze sobą aparat fotograficzny! Widoki jakie oferuje Wam to miejsce warte są uwiecznienia, choć z pewnością same na pewno utkną na długo w Waszej pamięci. Zdjęcia jednak zawsze będziecie mogli pokazać znajomym, a przy okazji nakłonić ich także na urlop u nas.

Nasz ośrodek idealnie nadaje się na wyjazdy z całą rodziną, znajomymi, a nawet w samotności.
Dla dzieci znajdzie się tu mnóstwo atrakcji, starsze osoby zaznają rozrywki w nieco inny sposób, a samotni będą mogli ukoić tu swoje myśli, porozmyślać o czymś ważnym.

Okolica sprzyja całodziennym spacerom, czy jazdom na rowerze.

Tak jak już wyżej zostało wspomniane – uroki wiosny dostrzec można wszędzie, jednak w każdym miejscu może w jakiś sposób się różnić. Nawet jeśli mają Państwo duże, kolorowe ogrody warto na jakiś czas zmienić miejsce pobytu i zaznać czegoś nowego. Wpłynie to korzystnie na zdrowie.

Zachęcamy do przyjazdu do ośrodka „Puszczyk” w Sierakowie. Koniecznie musicie zobaczyć te piękne widoki, jakie nas osobiście zachwycają każdego dnia!

Zadzwoń i zarezerwuj