OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Puszczyk – odpowiednie miejsce na konferencję lub szkolenie.

mar 28, 2023Uncategorized0 komentarzy

Organizatorzy szkoleń, konferencji dziś coraz częściej stawiają na odpowiednią lokalizację miejsca, w którym ma się to odbyć. Pracownicy wielu firm przebywają dziś na co dzień w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach w centrach miast. Zatem bardzo doceniają możliwość przebywania w miejscach otoczonych zielenią, naturą i oczywiście czystym powietrzem. Właśnie takie zalety posiada Ośrodek Wypoczynkowy Puszczyk zlokalizowany w Sierakowie Wielkopolskim.

Uczestnictwo w szkoleniach powinno działać motywująco na pracowników, aby ich zapał do pracy się zwiększał. Szkolenia odbywające się w Ośrodku Puszczyk właśnie tak oddziałują na osoby w nich uczestniczące. Nasze sale szkoleniowe zapewniają doskonałe warunki do pracy w grupach, dodatkowo posiadamy również salę bilardową, taneczną oraz restauracyjną, na których z przyjemnością można atrakcyjnie wykorzystać przerwę w szkoleniu, konferencji lub w przypadku szkoleń kilkudniowych zorganizować wieczorny bankiet, event.

Dużym atutem jest również bliskość jeziora, przy którym spacerując można omówić zdobytą wiedzę podczas szkolenia lub po prostu się zrelaksować i nabrać sił do pracy. Ośrodek Puszczyk zaprasza Państwa o każdej porze roku, ponieważ każda z pór roku idealnie nadaje się do zorganizowania szkolenia firmowego. Posiadamy kompleksową ofertę zarówno dla szkoleń jednodniowych oraz kilkudniowych – zawierającą wynajem sali szkoleniowej, catering, nocleg, atrakcje dla uczestników.

Teren ekologicznego Pojezierza Sierakowsko-Międzychodzkiego przyciąga wiele osób, właśnie dlatego wiele firm skorzystało już z oferty sali konferencyjnej w naszym Ośrodku, jak np.: Buderus, Konica, Pieco – Gaz, Albeco, SBL, NBP, Bank Austria Creditanstall, Zepter, Palmal, Liznar, VOX – Chemia, Herz, Wirgley, TP S.A., Poczta Polska, szpitale, urzędy, szkoły itp.. Decydując się na wybór miejsca szkoleniowego warto wziąć pod uwagę odmienność miejsca szkolenia od miejsca codziennej, rutynowej pracy. Ośrodek Puszczyk zapewnia to w 100%.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Zadzwoń i zarezerwuj