OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Przyjęcie komunijne w ośrodku Puszczyk

maj 10, 2019Uncategorized0 komentarzy

Sezon komunijny trwa. Mnóstwo dzieci przeżywa teraz bardzo istotne dla nich wydarzenie. Niewątpliwie wiąże się ono z wkroczeniem w kolejny etap życia. Jest to bardzo ważny czas także dla rodziców dzieci, którzy razem z nimi przez długi czas przygotowywali się na tą okoliczność. Z uwagi na wysoką rangę tego wydarzenia, dzień ten powinien być odpowiednio uczczony.

Niektóre dzieci zdążyły już w tym roku przystąpić po raz pierwszy do Sakramentu Komunii, jednak inne muszą jeszcze trochę poczekać. Z pewnością są one w związku z tym bardzo zniecierpliwione. W końcu specjalnie dla nich zjedzie się cala rodzina, by wspólnie świętować ten dzień. Często właśnie tego typu wydarzenia są okazją do spotkań rodzinnych. Tym bardziej warto się na nie przygotować i zorganizować przyjęcie dla gości w dobrym stylu. Dawniej częściej stawiano na jego organizację na własną rękę w domu, jednak teraz coraz bardziej się od tego odchodzi. Samodzielne tego typu przygotowania wymagają poświęcenia mnóstwo czasu i nakładu niełatwej pracy. W końcu trzeba dla każdego gościa przygotować osobne miejsce, co jest szczególnie trudne, gdy nie mamy zbyt dużego mieszkania, trzeba zaserwować odpowiednią ilość posiłków, aby dla każdego wystarczyło, oczywiście trzeba także na błysk posprzątać mieszkanie i udekorować elegancko wnętrze.

Ponadto podczas takiego przyjęcia rodzice cały czas są w biegu, bo przecież ktoś musi podać jedzenie do stołu, znieść naczynia, za chwilę przynieść nowe i tak w kółko.. a po wszystkim znów trzeba sprzątać. Jest to niebywale męczące! Rodzice nie mogą w takich warunkach maksymalnie skupić się na radosnej stronie całego wydarzenia i poświęcić tyle czasu rodzinie, ile by chcieli. Dlatego jest to całkowicie bez sensu. Rodzice powinni być w tym dniu cały czas przy dziecku, a całe wydarzenie powinno być dla nich okazją do odpoczynku i spędzenia czasu w gronie bliskich. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie takiej organizacji komuś doświadczonemu. Wtedy każdy będzie gościem, bo każdy przyjdzie „na gotowe” – również rodzice.

Jeżeli zorganizowaniem przyjęcia komunijnego zajmą się profesjonaliści, to na ich głowie będzie spoczywać konieczność udekorowania sali, przygotowania posiłków, zaserwowania ich gościom, posprzątania po wszystkim. Taka forma jest najbardziej wygodna i wiąże się dla rodziców z dużym komfortem. Proponujemy Państwu powierzenie organizacji takiego przyjęcia właśnie nam! W ośrodku Puszczyk odbyło się już wiele takich przyjęć, a więc mamy duże doświadczenie w ich kompleksowym przygotowaniu. Za każdym razem zachwycamy gości efektywnym wystrojem sali, a także pysznymi posiłkami. Mamy przygotowane specjalne menu komunijne, które po zaakceptowaniu przez klientów, zostaje przygotowane na taki dzień.

Ponadto ogromnym plusem jest to, że na terenie naszego ośrodka znajdują się też pokoje, w których można odpocząć po całym wydarzeniu i oczywiście zostać na noc. To ogromny komfort – każdy zmęczony gość nie będzie musiał późno wracać do domu, a przy okazji cała rodzina będzie mogła pobyć ze sobą dłużej. Sieraków noclegi w ośrodku Puszczyk są bardzo przytulne i komfortowe. Z okien każdego pokoju rozciąga się widok na piękną okolicę, jaka go otacza. Można więc całą rodziną wybrać się tutaj na długi spacer, który wśród zieleni niezwykle efektywnie wpłynie na organizm każdej osoby. Dzięki czemu rodzina wspólnie się zrelaksuje i powróci do domów z siłami i chęciami do działania. Ponadto całe wydarzenie lepiej zapadnie każdemu w pamięci na długie lata. Sieraków noclegi w ośrodku Puszczyk to idealna opcja na dłuższy pobyt całej rodziny u nas!

Zachęcamy do zorganizowania I Komunii Świętej swojego dziecka właśnie u nas, a przy okazji zapraszamy na dłuższy pobyt!

Zadzwoń i zarezerwuj