OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Niebawem Dzień Chłopaka – już teraz zarezerwuj wspólny pobyt w Puszczyku!

wrz 20, 2017Uncategorized0 komentarzy

Już za niedługo obchodzony będzie Dzień Chłopaka. To istotne święto dla męskiego grona, ponieważ to okazja, by złożyć bliskiemu chłopakowi życzenia, podarować jakiś ciekawy upominek, albo w jakiś inny sposób sprawić mu przyjemność, aby po prostu było mu miło. W tym dniu szczególnie można podziękować mu za wszystko, pokazać, że jest dla nas ważny i że zależy nam na tym, by przyjemnie spędził ten dzień. Zazwyczaj to grono męskie zapewnia kobietom niespodzianki, czy prezenty. Teraz jest okazja do tego, by odwdzięczyć się chłopakowi. Z pewnością będzie on wtedy liczył na jakiś gest z naszej strony, a nawet jeśli nie – na pewno będzie mu miło, kiedy coś dla niego przygotujemy.

Co powiecie na to, aby odejść od przygotowywania typowych niespodzianek, takich jak zabranie chłopaka do kina, kupienie mu czegoś, czy też organizowanie kolacji w domu i tym razem postawić na coś bardziej oryginalnego, ale wyjątkowego, co z pewnością sprawi mu większą radość i na długo pozostanie w jego pamięci? Mamy na myśli wspólny wyjazd na weekend tylko we dwoje!
To będzie bardzo trafiona niespodzianka według nas, której na pewno nie spodziewa się żaden chłopak, jeśli nie dacie mu wcześniej nic po sobie poznać. Wspólny wyjazd będzie okazją do pobycia sam na sam, do relaksu, oderwania się od rzeczywistości. Takich okazji nie ma szczególnie dużo, warto więc korzystać, jak tylko jakaś się nadarzy. Weekendowy wyjazd we dwoje będzie czasem odpoczynku, w którym nie będziecie musieli myśleć o pracy i o różnych obowiązkach – zajmiecie się wyłącznie sobą. Na pewno wyjdzie Wam to na dobre. Zwłaszcza, jeśli dawno nigdzie sami nie byliście.

Sądzimy, że z takiej niespodzianki chłopak ucieszy się bardziej niż np. z zakupionego w sklepie prezentu. Chociaż w zasadzie jedno nie wyklucza drugiego – można dodatkowo kupić albo wykonać samodzielnie coś symbolicznego i wręczyć mu to podczas takiego wyjazdu. Każdy chłopak na pewno doceni taki gest ze strony dziewczyny. Na pewno będzie mile zaskoczony. Chłopacy są mało drobiazgowi i niekiedy nie przykładają szczególnej uwagi do dat i świąt. Warto jednak zrobić na nim dobre wrażenie i pokazać, że my – tak samo jak o wszystkim – o ich święcie również doskonale pamiętamy i nie wyobrażamy sobie, by tego wydarzenia nie czcić. Pomimo tego, że wiele rzeczy też szybko wylatuje im z głowy, o takiej niespodziance raczej na długo nie zapomną. Na pytanie „jak spędziłeś Dzień Chłopaka?” z pewnością bez zastanowienia szybko udzielą odpowiedzi.

Zorganizujcie bliskiemu sobie chłopakowi niezapomniane chwile z okazji nadchodzącego jego święta i zabierzcie go na romantyczny pobyt do Sierakowa. Dlaczego właśnie tutaj? To proste – panująca tutaj cisza i spokój, zapewnią Wam większy komfort i więcej intymności. Jest w tym mieście wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć, ponieważ z reguły na każdej osobie wywołują ogromne wrażenia! Na pobyt polecamy Wam nasz ośrodek Puszczyk. W naszych przytulnych, czystych, eleganckich pokojach na pewno dobrze wypoczniecie i spędzicie miłe chwile. Ponadto u nas będziecie mogli skosztować pysznego jedzenia, a wieczorem możemy zorganizować dla Was romantyczną kolację w naszej restauracji – w sam raz na zakończenie świętowania Dnia Chłopaka. Z okien naszych pokoi rano powita Was piękny widok, który zachęci na spacer, jednak w razie nie pogody będziecie mogli świetnie się bawić, zostając u nas, ponieważ w naszym obiekcie na klientów czeka mnóstwo atrakcji – np. basen. Mamy również salę taneczną i salę kominkową, która uprzyjemni Wam pobyt u nas w te coraz chłodniejsze wieczory.

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany Dzień Chłopaka do Puszczyka!

Zadzwoń i zarezerwuj