OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Jak obchodzona jest Wielkanoc w Puszczyku?

kwi 19, 2019Uncategorized0 komentarzy

Wielkanoc za pasem, w wielu domach trwają więc wielkie przygotowania świąteczne związane z robieniem porządków, przygotowywaniem potraw, czy też z dekorowaniem wnętrz. Takie świąteczne szaleństwo jest zupełnie uzasadnione – w końcu Święta Wielkanocne wypadają tylko raz w roku, a więc trzeba odpowiednio wszystko na tą okoliczność przygotować. Podczas takich prac wprowadzamy w domu bardzo świąteczny klimat, nie brakuje więc wspaniałej, ciepłej atmosfery wypełnionej radością i uśmiechami.

W Puszczyku także pełną parą trwają przygotowania świąteczne. Oczywiście zadbaliśmy o wykwintne menu i stylowy wystrój. Będzie więc smacznie i ciepło! Ośrodek wypoczynkowy Sieraków sam w sobie jest bardzo klimatycznym miejscem, w którym zawsze panuje niepowtarzalny nastrój, także warto przeżywać tu swoje najlepsze chwile w życiu.
Bardzo cieszymy się, że w tym roku znów zagości u nas mnóstwo osób podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Każdy na co dzień jest pochłonięty wieloma obowiązkami, nadchodząca przerwa świąteczna jest więc najlepszą okazją do tego, by odpocząć od rzeczywistości. Wcale nie trzeba gospodarować dodatkowego czasu, którego i tak mamy niezbyt wiele na wszelkie przygotowania świąteczne. Jak wiadomo dostarczają one mnóstwo radości, jednak pochłaniają wiele czasu i energii. Można zrezygnować z tego wszystkiego i wyjechać w jakieś urokliwe, spokojne miejsce, w którym wszystko zrobi się za nas. Przyjeżdżając do ośrodka Puszczyk, przyjadą Państwo na gotowe – tutaj nie będą Was interesowały żadne obowiązki, będzie to bardzo beztroski czas dla Was.

Dostarczymy Państwu świątecznej atmosfery i dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się jak w domu 😊 Oferujemy domowe jedzenie, które zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających gości, specjalny wystrój, profesjonalną obsługę. Jesteśmy doświadczeni w tego typu organizacjach, ponieważ na swoim koncie mamy ich mnóstwo, także bez obaw można nam zaufać.

To, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na naszych gości podczas pobytu u nas, to niesamowita energia, która płynie z tego miejsca. Ośrodek wypoczynkowy Sieraków zlokalizowany został w miejscu z każdej strony otoczonym zachwycającą przyrodą. Tegoroczna Wielkanoc przypada prawie na sam koniec kwietnia, a więc w takim okresie, gdzie wszystko na zewnątrz jest już bardzo ładnie rozkwitnięte i pobudzone do życia. Szczególnie urokliwie wygląda to u nas w Sierakowie. W takim otoczeniu nasi goście z pewnością odpoczną i otrzymają dodatkową energię. W końcu wypoczynek na świeżym, czystym powietrzu, z dala od wszelkich spalin i innych zanieczyszczeń jest najbardziej efektywny. Dobrze na Wasze zdrowie wpłyną więc choćby zwykłe spacery po tutejszej okolicy. Z okien każdego naszego pokoju rozprzestrzenia się widok na tą wspaniałą okolicę, który naprawdę zachęca do spacerów. Sądzimy więc, że nie będziecie się u nas nudzić, ale bardzo pozytywnie wykorzystacie ten czas.

Miło nam, że coraz więcej rodzin decyduje się na przyjazd do nas, również w okresie świątecznym, doceniając wartość naszej pracy, wartość ośrodka, a także wszystkiego, co go otacza.

Ośrodek wypoczynkowy Sieraków to idealne miejsce na Święta Wielkanocne. Wszystko zostaje tu przygotowane według znanych wszystkim tradycji z należytą dokładnością i zaangażowaniem. Oczywiście robimy to wszystko z ogromną pasją – lubimy spędzać takie wyjątkowe chwile z naszymi gośćmi i uszczęśliwiać ich swoją pracą.

Zadzwoń i zarezerwuj