OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Impreza integracyjna na terenie ośrodka Puszczyk!

kwi 30, 2016Uncategorized0 komentarzy

Z racji tego, że warunki atmosferyczne na zewnątrz są coraz bardziej sprzyjające ku temu, by spędzać wolny czas na zewnątrz, zachęcamy Was do przeżycia niezapomnianej imprezy integracyjnej na terenie naszego ośrodka, którą chętnie dla Was zorganizujemy!
Osobiście uważamy, że imprezy integracyjne są potrzebne w każdym zespole pracowniczym – bez względu na branżę oraz wielkość firmy.

Podstawa w każdym miejscu pracy to dobra atmosfera. Dzięki niej tworzy się silny, zintegrowany zespół, który wspólnymi siłami pracuje na sukces firmy. Jak wiadomo nie w każdej firmie panuje dobry nastrój, co niestety nie sprzyja efektywnej i wydajnej pracy. Powiedzmy sobie szczerze – każdy nawet nie ma szczególnych chęci na to, by pojść do miejsca, w którym jest po prostu nieprzyjemnie. Bywa nie raz tak, że w przypadku firm liczących ogromną liczbę osób, nie każdy zna się ze sobą. \

Według nas wielu życzliwych znajomych w pracy to dobra sprawa. Warto wiedzieć, kto znajduje się na piętrze wyżej, czy niżej od nas. Miejsce pracy to nasz drugi dom, bo przecież spędzamy tam mnóstwo czasu, a więc mijanie się na korytarzu z ludźmi, których kojarzymy tam jedynie z widzenia nie ma sensu! Dowiedzmy się kim jest ta osoba – być może ma wspólne zainteresowania, jest idealną kandydatką/kandydatem na naszą dobrą koleżanką/kolegę po pracy. Skoro praca to nasz drugi dom, niech wszyscy współpracownicy będą dla siebie jak rodzina – mili, życzliwi. Wtedy na pewno każdy pójdzie tam chętniej i będzie wydajniej pracował.

My z ogromną chęcią zapraszamy Was na imprezę integracyjną na terenie ośrodka Puszczyk. Co czeka na Was w tym miejscu?
W ramach firmowej integracji oferujemy Wam jazdę jeepami, czy motocyklami. Gwarantujemy, że w trakcie przejażdżki trójkołowcem bądź czterokołowcem będą towarzyszyły Wam ogromne emocje i mnóstwo uśmiechu. Po takiej emocjonującej przygodzie proponujemy imprezę w plenerze na specjalnie zagospodarowanej polanie. Jednak to nie koniec!

Charakterystyczne dla efektywnej imprezy integracyjnej są również gry zespołowe – w końcu to podczas nich ważna jest wzajemna współpraca, konieczność wymiany zdań, dzielenia się swoimi pomysłami. Podczas takiej taktyki może rozwiązać się wiele sporów! Osoby, które do tej pory niezbyt za sobą przepadały, tutaj będą zmuszeni ze sobą pracować i być może tym sposobem zbliżą się do siebie i polubią się. Na takiej imprezie oferujemy więc Wam także grę w paintball, łucznictwo, strzelectwo. Mamy jednak też coś na relaks – kiedy będziecie chcieli odpocząć już po wszystkich męczących, ale ciekawych konkurencjach możecie wspólnie zagrać w mecz, pójść na kręgielnie, przejechać się bryczką, skoczyć z zabezpieczeniem linowym, przelecieć się balonem, czy motolotnią. U nas przeżyjecie niezapomnianą przygodę, która na długo zapadanie Wam w pamięci. Po takiej imprezie z pewnością wrócicie odprężeni, zrelaksowani i bardzo zmotywowani do pracy! Taka wspólna odskocznia dobrze Wam zrobi.

Z takiej integracji mogą skorzystać wprawdzie wszystkie grupy zorganizowane – nie tylko te z pracy, ale również np. ze szkół. Nasze wszelkie atrakcje są również dostosowane do tej młodej grupy osób. Oczywiście nie musicie w tym samym dniu wracać do domu – w końcu komu by się chciało przemierzać kilometry po takim dniu, zwłaszcza, że na sam koniec możecie wybrać się też na zabawę taneczną. Na szczęście domki letniskowe Sieraków to propozycja przytulnych, komfortowych noclegów, w których będą mogli Państwo odprężyć się po tak aktywnym dniu u nas i oczywiście zostać na noc!

Serdecznie zapraszamy wszystkie grupy zorganizowane na integrację do ośrodka Puszczyk z opcją noclegu – domki letniskowe Sieraków polecają się!

Zadzwoń i zarezerwuj