OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Dzień Matki i Dzień Dziecka to dobra okazja na przyjazd do Ośrodka Puszczyk!

maj 17, 2017Uncategorized0 komentarzy

Niebawem Dzień Matki, a zaledwie kilka dni później Dzień Dziecka. To doskonała okazja do tego, by przyjechać na wypoczynek do naszego ośrodka i to właśnie tutaj świętować te ważne dni.
Zarówno pierwsze jak i drugie z wymienionych świąt są bardzo radosnymi wydarzeniami w życiu każdej matki i każdego dziecka. Przypominają każdej mamie o tych najcenniejszych momentach związanych z wychowaniem dziecka, zaś jemu o wszystkich trudnych momentach, w których ona zawsze była przy nim. Nadchodzące święta są doskonałą okazją do tego, by jeszcze bardziej okazać sobie wzajemnie wdzięczność za wszystko, by podziękować, zrobić jakiś miły gest w stronę drugiej osoby. Podczas takich wydarzeń nie brakuje radości, uśmiechu, ale i wzruszenia. Nie dziwi to chyba nikogo 😊
Nadchodzące święta warto połączyć i wspólnie obchodzić. Równie są bardzo ważne, poza tym praktycznie następuje bezpośrednio po sobie. Niech każdy znajdzie wtedy więcej czasu dla swojej matki/dziecka, pokazując, że poważnie podchodzi do całej sytuacji. Niewątpliwie liczy się wtedy wspólny czas – nie prezenty, życzenia złożone w biegu, ale czas spędzony w jakiś ciekawy sposób.

My zapraszamy Państwa do naszego ośrodka Puszczyk w Sierakowie, gdzie przy okazji będziecie mogli wspólnie nieco wypocząć. Mamy na co dzień są bardzo zapracowane, bo przecież pracują nie tylko zawodowo, ale również prywatnie w domu. Przyjazd do nas będzie dla nich doskonałą odskocznią od rzeczywistości. W końcu będą miały czas na to, aby się zrelaksować i poświęcić czas rodzinie. Z pewnością bardziej poczują, że mają swoje święto.

Noclegi Sieraków na terenie naszego ośrodka są bardzo schludne i zadbane, dlatego wypoczynek u nas będzie dla Państwa komfortowy. Dysponujemy również restauracją, w której serwujemy pyszne dania, jak również oferujemy naszym gościom mnóstwo atrakcji. Oferujemy m.in. rajdy rowerowe, grę w paintball, czy też wizytę na naszym krytym basenie oraz na kręgielni w razie niepogody. Ośrodek ponadto bardzo mocno wyróżnia otaczająca go okolica, która jest bardzo spokojna i kolorowa. Tutaj panuje prawdziwe bogactwo zieleni. Dostrzeżecie to z pewnością teraz, gdy mamy już wiosnę i wszystko pięknie rozkwitło. Tutaj przekonacie się jak bardzo emocjonujący i wyjątkowy może być zwykły spacer. Tutejsza przyroda zachwyciła już niejedną osobę, mamy nadzieję, że podobne wrażenie wywoła na Was.

Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z pobytu u nas. Za każdym razem należycie dbamy o wszystkich gości. Nasza profesjonalna obsługa jest zawsze bardzo pomocna. Dzień Matki oraz Dzień Dziecka obchodzony właśnie u nas na długo zapadnie w Waszej pamięci. Przeżyją tu Państwo niesamowite chwile, odpoczną i zregenerują siły.
Każdy z tych dni wypada w weekend, to od Was zależy, który z nich wybierzecie na to, by świętować – oczywiście u nas 😊

Serdecznie zachęcamy Państwa do rezerwacji pobytu w naszym ośrodku – noclegi Sieraków są bez wątpienia najwygodniejszą opcją odpoczynku, który dobrze zrobi każdemu z Was!

Zadzwoń i zarezerwuj