OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Coraz bliżej wakacje!

cze 14, 2019Uncategorized0 komentarzy

Kochani, wakacje zbliżają się coraz większymi krokami. Zważając na pogodę, można wnioskować, że zapowiada się bardzo ciepły, słoneczny wypoczynek. Trzeba więc jak najlepiej wykorzystać ten wakacyjny sezon. Dzieci z pewnością z radością odliczają ostatnie dni tego roku szkolnego. Uważamy, że rodzice powinni jakoś ciekawie zaplanować im ten wolny dla nich czas. Najlepiej zmienić na jakiś czas stałe miejsce pobytu. Wyjazd gdzieś daleko od domu czasem każdemu wychodzi na dobre. Mówiąc o wakacjach i o odpoczynku mamy również na myśli dorosłych, którym także potrzebny jest urlop i mała odskocznia od pracy oraz codziennych obowiązków. Zabierając wolne dni w pracy, trzeba dobrze przemyśleć ich ilość. Oczywiście nikt pewnie nie pozwoli sobie na 2 miesiące wakacji, jak to jest w przypadku dzieci chodzących do szkoły, ale urlop wypoczynkowy także musi trwać przez optymalną długość czasu.

Pamiętajmy, że 2 bądź 3 dni to nie jest okres, w którym można naprawdę odpocząć i naładować siły do pracy na kolejny rok. Urlop przerywany także nie jest wskazany – czyli 3 dni wolne, 2 dni do pracy, później znów wolne i znów do pracy. Urlop musi być ciągły i powinien trwać minimum 8 dni. Wówczas najlepiej spakować się, zabrać ze sobą rodzinę i wyjechać. To idealna okazja do tego, by w końcu przez dłużej pobyć razem. Jest to potrzebne rodzicom oraz dzieciom, które nie mogą liczyć na taką obecność dorosłych, jaką by chcieli, z racji tego, że u nich mnóstwo czasu w ciągu dnia pochłania praca. Zalecamy więc wspólny wyjazd, który wszystkim doda sił i poprawi nastrój.

Zachęcamy, aby przyjechali Państwo do Sierakowa do naszego ośrodka wypoczynkowego Puszczyk. Domki Sieraków na terenie dysponowanego przez nas obiektu to idealna propozycja dla całych rodzin. W każdym z nich jest łazienka, internet wi-fi, dodatkowo niektóre posiadają też balkon i taras. Są zadbane i przytulne. Miejscowość, w której się znajdujemy, bogata jest w liczne zabytki, jeziora i różnorodne atrakcje dla wszystkich – także dla dzieci. Przepływa tu również rzeka Warta, na której często organizowane są spływy kajakowe oraz rejsy. Sezon wakacyjny jak najbardziej sprzyja tego typu atrakcjom. Na wypadek niepogody nie brakuje tu również krytych basenów, kręgielni, restauracji, w których można zjeść. Chociaż ta nasza znajdująca się na terenie naszego ośrodka także serwuje pyszne posiłki. Ponadto w Puszczyku również goście będą mieli co robić, gdyby rzeczywiście pogoda nie była zadowalająca. Także dysponujemy basenem, kręgielnią, czy też halą sportową. Jeżeli jednak słońce przez cały czas nie będzie nas opuszczać, wtedy proponujemy gościom zabawę na boisku sportowym, na profesjonalnej plaży z ratownikiem, czy też przejażdżkę bananem po jeziorze. U nas można wypożyczyć sprzęt pływacki. Przypominamy, że domki Sieraków na terenie naszego obiektu leżą nad jeziorem Lutomskim 😊. W czasie lata odbywają się tu również koncerty znanych zespołów oraz piosenkarzy, a w kinie letnim nie brakuje interesujących repertuarów. Dla tych, którzy lubią spędzać czas w bardziej ekstremalnej formie, mamy propozycję rajdów rowerowych, czterokołowcami, czy też trójkołowcami. Dla miłośników zwiedzania podkreślamy, że w pobliskim miasteczku zobaczyć można np. zabytkowy XVII-wieczny kościół z obrazem stworzonym w pracowni Rubensa, a także 150 letnie stado ogierów z okazałą powozownią oraz wzbogaconą w kolekcje uprzęży Szorownią.

Sieraków jest bardzo malowniczą miejscowością, co szczególnie można zauważyć właśnie w czasie lata. Bogactwo natury, wiele jezior, lasów – wszystko to powoduje, że u nas panuje klimat, o jaki trudny w innych miejscach. Tutaj można tak naprawdę wypocząć i maksymalnie odprężyć się. Jeżeli nie lubicie miejsc, które są strasznie przetłoczone, do tego stopnia, że musicie na siłę szukać wolnego miejsca dla siebie – jak to bywa np. na plażach, które są w tym czasie bardzo oblegane, ponadto wolicie postawić na bardziej aktywny wypoczynek – zapraszamy do nas. Domki Sieraków to idealne miejsce na efektywny wypoczynek. Panuje tu cisza, spokój i niepowtarzalny klimat. Gwarantujemy, że wrócicie od nas wypoczęci i radośni.

Zadzwoń i zarezerwuj