OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Zapraszamy na wakacje do ośrodka „Puszczyk”. Stąd powrócicie z najlepszymi wspomnieniami!

mar 11, 2023Uncategorized0 komentarzy

Miarą zadowolenia z przeżytych wakacji są wspomnienia, jakie nam po nich pozostają.

Każdy nasz wakacyjny dzień powinien być więc jak najlepiej spędzony, tak byśmy go później nie żałowali, a żeby na myśl o nim pojawiał się uśmiech na naszej twarzy.

Wakacje dobiegają końca, mamy więc nadzieję, że do tej pory przeżyliście same miłe chwile. Jednak te ostatnie dni, które jeszcze przed nami również są ważne. Warto je dobrze wykorzystać i pożegnać się z wakacjami w jakimś szczególnym, urokliwym miejscu.

Kto z Was był już kiedyś w Sierakowie ten wie, że piszemy prawdę, twierdząc, że jest tu bardzo ładnie, spokojnie i oczywiście atrakcyjnie pod względem turystycznym. Wiele jest tu miejsc wartych zwiedzenia, o czym koniecznie każdy musi się przekonać.

W Sierakowie z reguły panuje przyjemny spokój, więc w zasadzie bez względu na wybrany termin przyjazdu, turyści zawsze będą się tu dobrze czuć. Mimo wszystko trzeba jednak przyznać, że ostatni czas wakacyjny to idealna pora na wyjazd, ponieważ w większości miejsca turystyczne w tym czasie nie są już tak mocno oblężone.

Jest to więc gwarancja na to, że spotkają się Państwo z niesamowitą ciszą, jakiej każdy pragnie doznać podczas odpoczynku.

Jak wakacje w Sierakowie, to koniecznie z noclegiem w ośrodku Puszczyk! Tutaj bardzo dobrze o Państwa zadbamy. Możemy pochwalić się profesjonalną obsługą, pysznym jedzeniem oraz wyszczególnionymi miejscami, w których można się rozerwać – dysponujemy m.in. salą taneczną.

Nasze pokoje są przytulnie urządzone, a z ich okna rozciąga się widok na zachwycającą okolicę ośrodka.

Tutaj spędzą Państwo bardzo miłe wakacje, w czasie których z pewnością odpoczniecie, zregenerujecie organizm i nabierzecie sił do wykonywania codziennych obowiązków.

Nie mamy wątpliwości, że wrócą Państwo od nas w najlepszych nastrojach i z najlepszymi wspomnieniami! 😊

Serdecznie zapraszamy do nas w tych ostatnich wakacyjnych dniach! Zróbcie niespodziankę dzieciom i zanim powrócą one do szkoły, niech doznają one jeszcze trochę przyjemności.

Zabierzcie je do nas i zapewnijcie im trochę rozrywki. Spędźcie wspólnie z rodziną trochę czasu na przyjemnej zabawie, bo przecież już wkrótce niestety nie będzie na to tyle czasu..

Zapraszamy!

Zadzwoń i zarezerwuj