Wspomnienie lata … :)

Kochani, kto z Was marzy już o pięknej, słonecznej pogodzie i wakacjach? Myśleliście już w jakie miejsce udacie się w tym roku, aby wypocząć? Może odwiedzicie Sieraków i spędzicie trochę czasu w naszym ośrodku wypoczynkowym Puszczyk? Nam wzięło się na wspomnienia 🙂 Pragniemy przypomnieć jak w tamtym roku wyglądał u nas sezon letni.

Pamiętamy tą piękną pogodę, która nas nie opuszczała oraz liczne grono turystów, którzy nieustannie przybywali i bardzo dobrze się tutaj bawili – wnioskujemy to na podstawie ich obserwacji. Mamy nadzieję, że w tym roku również lato zagwarantuje nam wspaniałą pogodę, a klientów przybędzie jeszcze więcej.

Jeśli zastanawiacie się dlaczego akurat to miejsce wybrać na letni wypoczynek – szybko odpowiadamy. Nasz ośrodek wypoczynkowy „Puszczyk” położony jest w bardzo urokliwej okolicy, która zachęca swym krajobrazem i daje najlepsze warunki do wypoczynku. W Sierakowie pełno jest miejsc, w które warto wybrać się na spacer i korzystać ze zdrowego powietrza wśród lasów i jezior. Jest to dobre miejsce na regenerację sił i jednocześnie poprawę zdrowia. Co prawda, nasz ośrodek tętni życiem przez cały rok, jednak trzeba przyznać, że w lato szczególnie – bogata natura jest wtedy najbardziej urokliwa i zachwyca turystów. Mamy nadzieję, że w tym roku podobnie jak w ubiegłym również będziemy mogli zobaczyć, jak zachwycone osoby fotografują ją z każdej strony, a nawet malują. Specjalnie dla takich turystów organizujemy zajęcia plenerowe. U nas można rozwijać swoje pasje.

Nasza oferta to również szereg atrakcji, które wiążą się z aktywnym, ale przyjemnym wypoczynkiem. W miejscowości, w której znajduje się ośrodek Puszczyk znajduje się basen, kręgielnia, korty tenisowe, hale sportowe, boiska oraz profesjonalna plaża. Turyści przyjeżdżający do nas mają też możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego a także przejażdżki bananem po jeziorze. Okolica zachęca również do długich spacerów.

Z pewnością patrząc z okien naszych pokoi na otaczającą okolicę będziecie mieli ochotę na wiele długich spacerów. U nas turyści mogą liczyć także na przejażdżkę bryczką po lesie, rajdy rowerowe, czterokołowcami, trójkołowcami, grzybobranie i wędkowanie. Atrakcją, z której nasi turyści często korzystali w ubiegłe lato były koncerty znanych zespołów oraz piosenkarzy, a także kino letnie i występy orkiestry dętej. W tym roku również nie zabraknie tego typu rozrywek.

W naszym ośrodku organizujemy m.in. wieczory rodzinne, pobyty weekendowe, kolonie letnie oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe – z przyjemnością stwierdzamy, że w tamtym roku znalazło się ich mnóstwo na naszym koncie, z czego jesteśmy bardzo dumni.

W tym roku również chętnie przygotujemy dla Was każdą imprezę okolicznościową. Być może w te lato w Waszej rodzinie wypadają jakieś urodziny, imieniny, rocznica ślubu?  Postawcie na nowy wymiar zorganizowania takiego przyjęcia! Wyjazd do Sierakowa w ciepłe dni z noclegiem w ośrodku Puszczyk? Nasza załoga dołoży wszelkich starań, abyście wracali stąd zachwyceni. Zapewniamy pyszne jedzenie, profesjonalną obsługę oraz dobrą zabawę.  Zarezerwujcie pobyt u nas, w trakcie którego urządzimy specjalną imprezę.  Wy tym razem nie będziecie musieli być zajęci żadnymi przygotowaniami – będziecie mogli skorzystać z atrakcji jakie oferuje okolica, a my wszystkim zajmiemy się sami. Po odbytej imprezie będziecie mogli odpocząć w pokoju, a rano kiedy się obudzicie powita Was wyjątkowa okolica, w której możecie zaplanować sobie kolejny wypoczynkowy dzień. Gwarantujemy, że zadbamy o Was na tyle dobrze, że nie będzie Wam się chciało opuszczać naszego ośrodka i naszej miejscowości. Dołożymy wszelkich starań, aby tak było.

Zapraszamy do nas całe rodziny! Atrakcje, jakie jesteśmy w stanie Państwu zapewnić z pewnością spodobają się również dzieciom. Wieczorem zachęcamy do skorzystania z oferty wieczorów rodzinnych.

Nasza oferta to także świetna opcja dla znajomych, którzy w dzień mogą skorzystać z szeregu rozrywek, a wieczorem bawić się na organizowanych przez nas imprezach. Z pewnością wiele codziennych obowiązków nie pozwala Wam na wspólne, częste spędzanie czasu, dlatego możecie nieco nadrobić ten czas u nas, dobrze się bawiąc.

Jeśli w tym roku również odwiedzi nas mnóstwo par, zorganizujemy dla nich romantyczne, wyjątkowe wieczory.

Serdecznie zapraszamy wszystkich turystów do ośrodka Puszczyk w miejscowości Sieraków.