OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Sieraków ośrodek wypoczynkowy poleca się na weekend majowy!

mar 15, 2023Uncategorized0 komentarzy

Czas mija nieubłaganie szybko.. niebawem Święta Wielkanocne, a później szczególnie wyczekiwany długi weekend majowy, który w tym roku dosłownie będzie długi, bo rozpoczyna się już w środę!
Warto jakoś zaplanować sobie ten okres i ciekawie go spędzić. To okazja do odpoczynku niekoniecznie w domu. Skorzystajcie z niej i już teraz zarezerwujcie sobie pobyt w urokliwym, spokojnym miejscu, w którym będziecie mogli się zrelaksować i oderwać się od codziennych obowiązków.

Weekend majowy chyba wszystkim kojarzy się z ładną, słoneczną pogodą, odpoczynkiem i tak naprawdę dobrą zabawą. Wtedy aż chce się wykorzystać ten wolny czas na zewnątrz, aby pooddychać świeżym powietrzem i cieszyć się słońcem. Maj to tak naprawdę pierwsza pora w roku, podczas której możemy liczyć na zadowalające temperatury na zewnątrz. Ponadto wszędzie wokół nas jest bardzo kolorowo, co dodatkowo uprzyjemnia nam spędzanie czasu.

W natłoku codziennych obowiązków nie mamy czasu na to, by dostrzec tą rozkwitającą przyrodę, biegające zwierzęta. Żyjemy w biegu pomiędzy pracą, a domem, a jedyne o czym marzymy w wolnej chwili to odpoczynek. Nie mamy wiele okazji do tego, by odpocząć, a jak wiadomo typowy weekend zawsze bardzo szybko mija. Nadchodzący weekend majowy stanowi jednak pretekst do tego, by się zatrzymać i zdać sobie sprawę, że właśnie teraz możemy na jakiś czas zapomnieć o pracy i wszelkich innych obowiązkach i najlepiej zmienić otoczenie.

Zmiana środowiska każdemu jest czasem potrzebna. Naprawdę z reguły wychodzi ona wszystkim na dobre. To takie chwilowe przeniesienie się do innego świata, w którym nikt niczego od nas nie chce, możemy cieszyć się spokojem, ciszą, a nawet tym, że ktoś poda nam jedzenie.
Warto nagrodzić się za codzienną pracę i sprawić sobie miły wyjazd w weekend majowy w najlepszym otoczeniu. Z pewnością zregenerujecie wtedy siły i zmotywujecie się do dalszego działania.

My polecamy Wam wybrać na taki wyjazd – Sieraków ośrodek wypoczynkowy. Dlaczego? W zasadzie nie trzeba tego szeroko uzasadniać. Doskonale wiemy, że każdemu jest czasem potrzebna odrobina ciszy, spacer w okolicy, w której można zachwycać się urokliwym krajobrazem, urzekającą naturą i spokojem, który pozwala słyszeć własne myśli. Okolica naszego ośrodka taka właśnie jest. Obiekt zlokalizowaliśmy w punkcie, który dostarczy naszym gościom pełen komfort wypoczynku. Miejsce to nie jest więc przypadkowe. Oczywiście można tutaj ciekawie spędzać czas – jeśli tylko chcecie pojeździć rowerem, czterokołowcem, bryczką, albo może udać się na przejażdżkę po jeziorze – żaden problem, zapewniamy Wam to! Ponadto na terenie obiektu nie brakuje kręgielni, basenu ze zjeżdżalnią, hali sportowej.. Zapewniamy też gościom pyszne jedzenie w naszej restauracji i dobrze zorganizowaną, profesjonalną obsługę, która odpowiednio o Was zadba.

Pragniemy określić, że weekend majowy to czas, w którym coraz więcej turystów na dobre zaczyna już podróżować. Jeżeli nie chcecie spędzić czasu w miejscu, w którym jest szczególnie głośno, tym bardziej powinniście zdecydować się właśnie na nasz ośrodek, z uwagi na walory okolicy.
Sieraków ośrodek wypoczynkowy to doskonałe miejsce, w którym można spędzić ciekawie czas ze znajomymi, jak również z rodziną – małe dzieci z pewnością nie zaznają tu nudy.

Serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń i zarezerwuj