Postanowienia noworoczne …

Jakie są Wasze postanowienia noworoczne? Może jedno z nich to nieco więcej odpoczynku wśród zieleni w tym roku? To bardzo dobry zamiar. Jednak pamiętajcie, żeby nie skończyło się tylko na przemyśleniach! Nasz ośrodek wypoczynkowy Puszczyk serdecznie zaprasza na przyjemny wypoczynek w każdej porze roku! Miejscowość, w której jest on położony – Sieraków zachwyca swym pięknym krajobrazem i zachęca do spacerów wśród lasów i jezior. Wyjątkowo sprzyja wypoczynkowi, ponieważ to bardzo spokojne miejsce, ponadto charakteryzuje się zdrowym, czystym powietrzem, co wpływa korzystnie na zdrowie turystów. Nasz ośrodek wypoczynkowy tętni życiem dosłownie przez cały czas, a to dzięki tak bogatej naturze. Poprzez podróże do miejscowości Sieraków z noclegiem w ośrodku „Puszczyk” mogą Państwo dodatkowo realizować swoje kolejne postanowienia noworoczne, jak np. dość popularne „od nowego roku zaczynam ćwiczyć”. W naszej ofercie znajdziecie szereg atrakcji, dzięki którym będzie to przyjemnie aktywny wypoczynek. Sieraków dysponuje m.in. basenem, kręgielnią, kortami tenisowymi, boiskami oraz halami sportowymi, które aż zachęcają do skorzystania. Również spacery po naszej okolicy przyczyniają się do aktywnego wypoczynku. Z pewnością patrząc z okien naszych pokoi na otaczającą okolicę będziecie mieli ochotę na wiele długich spacerów. Pobyt u nas bardzo dobrze Wam zrobi. Tutaj odpoczniecie, zrelaksujecie się a także aktywnie spędzicie czas, nie nudząc się. Zdecydowanie uważamy, że w tym Nowym Roku powinniście fundować sobie częściej takie wyjazdy, myśląc oprócz pracy i codziennych obowiązkach, również o Was samych – o Waszych potrzebach, o chwili relaksu, odpoczynku. Powodem podróży do nas mogą być również tutejsze aspekty pasujące do realizowania Waszych pasji, zainteresowań – mamy na myśli fotografów,  czy malarzy, którzy poszukują inspiracji do swoich dzieł! Nasza malownicza okolica z pewnością spełnia wszystkie warunki, jest na tyle urzekająca, że w pełni nadaje się do tego, by ją sfotografować, czy namalować. Dlatego u nas w razie konieczności można pracować, spełniać swoje obowiązki – jednocześnie pracując. Nie trzeba czekać na konkretny właściwy moment na przyjazd, gdyż tutaj każda chwila jest dobra i cenna dla niejednego artysty, czy osoby, dla której takie czynności to po prostu hobby.  Z myślą o nich w naszym ośrodku organizujemy również zajęcia plenerowe.

W tym roku postawcie również na nowy wymiar różnych imprez okolicznościowych – na pewno wiele ich przed Wami w najbliższym czasie. Zarezerwujcie pobyt u nas, w trakcie którego urządzimy specjalną imprezę. Gwarantujemy Wam dobrą zabawę, pyszne jedzenie, profesjonalną obsługę oraz wyjątkowy klimat. O nic nie będziecie musieli się martwić – cały dzień poświęćcie na relaks, odpoczynek, a nawet szykowanie, a wieczorem zapraszamy na wyjątkową imprezę, na jakiej jeszcze nie byliście. Po zakończeniu – odpoczynek w pokoju, gdzie rano przez okno powita Was wyjątkowa okolica, w której możecie zaplanować sobie kolejny wypoczynkowy dzień, oczywiście zaraz po zjedzeniu pysznego śniadania w naszej restauracji – czy nie jest to kusząca propozycja? Gwarantujemy, że będziecie czuć się u nas na tyle dobrze, że nie będzie chciało się Wam opuszczać naszego ośrodka i naszej miejscowości. Tutaj zmotywujecie się do dalszej pracy i codziennych obowiązków, ale uświadomicie sobie również, że warto znaleźć czas dla siebie, na swoje przyjemności – dlatego być może będziecie odwiedzać nas częściej. Będzie nam bardzo miło. Tak naprawdę możecie znaleźć wiele okazji aby do nas przyjechać – wyjazd na weekend z rodziną, impreza rodzinna, wyjazd integracyjny z pracy.

Możecie przyjechać do nas z całą rodziną – mamy w ofercie atrakcje, z których spokojnie będziecie mogli skorzystać również z dziećmi, a na koniec dnia skorzystać z oferty wieczorów rodzinnych, ale również ze znajomymi – wtedy zapewne spodobają Wam się propozycje wieczornych imprez i niejedna atrakcja możliwa do zrealizowania w ciągu dnia – na co dzień zapewne nie macie aż tyle czasu, żeby spędzić go wspólnie i razem realizować swoich pasji, dlatego będzie to możliwe w czasie pobytu u nas! Jeśli na przyjazd do nas zdecyduje się para, gwarantujemy zadbanie o romantyczną, wyjątkową imprezę zwłaszcza podczas wieczornych kolacji. Już ferie zimowe – może to być pierwsza okazja, gdzie zdecydujecie się w tym roku na wyjazd. Na pewno znajdziecie trochę czasu, warto zadbać o to, aby był on w czasie tego wypoczynku właściwie wykorzystany. Nabranie sił do dalszej nauki również jest bardzo ważne, dlatego pomóżcie Waszym dzieciom zmotywować się do spełniania obowiązków szkolnych, a przy okazji doświadczcie odpoczynku również Wy sami. Przekonacie się jak pięknie jest u nas i że warto przyjeżdżać tu częściej. My przyczynimy się, żeby tak było – nasz profesjonalny zespół zatroszczy się o Was właściwie.