OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Ośrodek Sieraków – idealne miejsce na szkolenie firmowe

mar 22, 2019Uncategorized0 komentarzy

Szkolenie firmowe jest bardzo dobrą inwestycją w rozwój biznesu. Każdy pracodawca marzy o kompetentnym, kreatywnym pracowniku, dlatego nic dziwnego, że takie szkolenia są od jakiegoś czasu bardzo popularne. Zawsze warto zadbać o ciekawy ich program, dlatego najlepiej organizować je w ciekawych miejscach, w których dodatkowo istnieje możliwość wspólnej rozrywki i odpoczynku po szkoleniu.

Czy w Waszej firmie niebawem konieczne będzie zorganizowanie szkolenia dla pracowników i w związku z tym szukacie odpowiedniego miejsca na tą okoliczność? W takim razie świetnie się składa, mamy dla Was idealną propozycję!

Polecamy Wam wybrać ośrodek Sieraków, który jest bardzo przytulnym, przestronnym miejscem, bardzo często użytkowanym w celach wypoczynkowych. Jednak w jego wnętrzu znajdują się również sale konferencyjne, które wraz z salą kominkową, którą także dysponujemy, stwarzają bardzo dobre warunki do pracy.

Z pewnością podczas takiego szkolenia potrzebny jest spokój, który bez wątpienia odnajdą Państwo u nas. W ośrodku nie brakuje też sali bankietowych, restauracyjnych, bilardowej, czy tanecznej. To wszystko dodatkowo przemawia za tym, że warto właśnie u nas zorganizować szkolenie firmowe, które można w ciekawy sposób zakończyć. Wspólna zabawa taneczna po szkoleniu, albo chwila odprężenia podczas gry w bilard, dobrze Wam zrobią. To bardzo dobry pomysł, by szkolenie firmowe połączyć z odpoczynkiem i rozrywką. Cała grupa będzie miała szansę dzięki temu zbliżyć się do siebie, lepiej się poznać i zintegrować się. Zacieśnienie więzi w takich okolicznościach wszystkich bardziej zmotywuje do pracy. Poprzez taki wyjazd pracownicy na pewno poczują się bardziej docenieni przez szefa, będą mieli szansę, by odpocząć, oderwać się od codziennych obowiązków, a później dzięki temu powrócą do pracy z uśmiechem na twarzy.

Szkolenie firmowe w ośrodku Puszczyk w Sierakowie to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wam samym pewnie zależy na lepszych relacjach z pracownikami, na zapewnieniu dobrej atmosfery w miejscu pracy, a także na pozyskiwaniu dobrych wyników finansowych. Kiedy wszyscy razem spędzicie wspólnie trochę czasu na zupełnie innym gruncie i w zupełnie innej formie, szkolenie firmowe na pewno zakończy się sukcesem, a Wy będziecie dobrze postrzegani przez pracowników.

Jeżeli chcecie, aby Wasze spotkanie firmowe odbyło się na świeżym powietrzu, również nie widzimy żadnych problemów w tej kwestii. Nasz ośrodek Sieraków otoczony jest piękną, spokojną okolicą, wypełnioną malowniczą przyrodą. Zapewniamy, że podczas spaceru można tu usłyszeć własne myśli, a więc i podczas szkolenia spokojnie będziecie mogli skupić się na pracy, nic Wam nie przeszkodzi.

Niejednokrotnie organizowaliśmy szkolenia dla firm z różnych branż. Za każdym razem ich przebieg był zgodny z planem, ponadto grupy dobrze się u nas bawiły i było widać, że również odpoczywały. Mamy więc doświadczenie oraz wiedzę z zakresu organizowania tego typu spotkań firmowych. Zapewniamy odpowiednie warunki, oferujemy również pyszne jedzenie i możliwość skorzystania z noclegu – w przypadku szkolenia kilkudniowego.
U nas mogą Państwo zorganizować szkolenie firmowe w dobrym stylu, a wieczorem bankiet dla swoich pracowników. Nasza profesjonalna obsługa zadba o wszystkie szczegóły, przygotowując dla Was najlepsze warunki do pobytu w ośrodku Sieraków.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami panującymi u nas, o których przeczytają Państwo na naszej stronie, a także do złożenia rezerwacji!

Zadzwoń i zarezerwuj