Okazja do odwiedzenia Ośrodka Puszczyk :)

Zima (oraz każda inna pora roku) to czas kiedy przyjemnie jest wziąć męża, żonę, dzieci czy przyjaciół i udać się w jakieś przytulne miejsce.

Już niedługo będzie obchodzony Dzień Kobiet, a kilka dni później Dzień Mężczyzn – warto, aby z tej okazji pary, małżeństwa, a nawet grono koleżanek czy kolegów postanowili zafundować sobie ciekawy prezent, przyjeżdżając np. na weekend do naszego ośrodka wypoczynkowego Puszczyk w Sierakowie.

Marzycie na to święto o romantycznym wypadzie albo imprezowym, koleżeńskim weekendzie? W takim razie nasza oferta jest w sam raz dla Was!

Nasz ośrodek to bardzo przytulne miejsce, położone w malowniczej okolicy, otoczone urokliwymi jeziorami oraz lasami. Jego usytuowanie w kompleksie leśnym gwarantuje przyjemną ciszę oraz zdrowe powietrze. Region, w którym nasz ośrodek jest położony to bez wątpienia kraina lasów i jezior – o jej wyjątkowych walorach warto przekonać się osobiście!

Nasza firma zawsze dba o to, by nasi klienci czuli się u nas jak najlepiej. Stwarzamy gościom przyjemną, miłą atmosferę – prawie jak w domu 🙂 Obsługa oferuje gościom smaczne dania tradycyjnej kuchni. Nasi klienci w ciągu dnia mogą się u nas zrelaksować na basenie, kręgielni czy sali bilardowej, a wieczorem zajrzeć na naszą salę taneczną. Taka opcja na pewno spodoba się kobietom oraz panom, które przyjadą tu po to, by przeżyć szalony weekend! Dla bardziej spokojnych gości organizujemy miłe wieczory przy pysznym jedzeniu.

Pełna wrażeń impreza czy spokojny wieczór ze znajomymi bądź z drugą połówką? Wybór należy do Was! 🙂

Parze, która marzy z tej okazji o romantycznych chwilach dla siebie polecamy przytulny pobyt w naszej sali kominkowej, basen i oczywiście atrakcje okolicy – tutaj sam spacer jest świetnym doświadczeniem. Proponujemy także przejażdżkę bryczką.

Wieczorem zorganizujemy romantyczną kolację, stwarzając wyjątkowy nastrój.

Być może komuś z Was brakuje przyjemnego odprężenia? Marzycie o odpoczynku, ale codzienne obowiązki niezbyt Wam na to pozwalają? Teraz przed każdą kobietą oraz każdym mężczyzną świetna okazja, by zażyć trochę przyjemności. Nie wahajcie się i sprawcie sobie prezent. U nas zregenerujecie siły i wrócicie do domów z większą siłą do dalszego działania!

Kobiety i mężczyźni to nie tylko matki, ojcowie czy partnerzy. To osoby, które rozwijają się zawodowo, mają wiele celów i marzeń. Przez to niestety mają mało czasu na odpoczynek i chwile dla siebie.

W takim dniu jak Dzień Kobiet/Dzień Mężczyzn pomyślcie jedynie o sobie! O tym, co chcielibyście zrobić, ale na co nie pozwalają Wam codzienne obowiązki i po prostu spełnijcie swoje pragnienia! Zorganizujcie wspólnie z partnerem/partnerką bądź ze znajomymi wyjazd i w najbliższy temu świętu weekend zajrzyjcie do naszego ośrodka! Będzie nam bardzo miło.

To idealne miejsce dla każdego – cisza, spokój, relaks, a jednocześnie moc atrakcji i świetna zabawa!