OŚRODEK WYPOCZNKOWY W SIERAKOWIE

DOMKI letniskowe, APARTAMENTY, POKOJE

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adres

ul. Słowicza 18
64-410 Sieraków

Mail

puszczyk@puszczyk.pl

}

Telefon

+ 48 601 885 397

Na jesienne wycieczki wybieraj się z aparatem!

paź 31, 2019Uncategorized0 komentarzy

Jesień niekoniecznie zachęca do wyjścia z domu. Kiedy widzimy szarość za oknem i mamy świadomość tego, że na zewnątrz temperatury są niskie, wolimy niekiedy po prostu zostać w ciepłym domu. Tymczasem nawet nie wiemy, ile tracimy.. Jesień choć kapryśna pod względem pogody, jest bardzo urokliwą porą roku. To właśnie wtedy warto urządzać sobie wycieczki, by dostrzec bogactwo natury, pozachwycać się nią i ująć w obiektywie najlepsze widoki. Jesień jest bardzo barwna. W końcu to wtedy można spotkać podczas spaceru kolorowe liście, dynie, kasztany.. To wszystko razem idealnie współgra. Chociażby każdy park o żadnej porze tak pięknie nie wygląda, jak właśnie jesienią, kiedy to można wędrować po „dywanie z liści”. Są to naprawdę idealne widoki, które inspirują m.in. pasjonatów fotografii i zachęcają do robienia wielu różnych zdjęć. Jesienią można stworzyć bardzo bogaty album, który zawsze będzie się oglądało z zachwytem i dumą, zwłaszcza, gdy będzie on naszego autorstwa.

Charakterystyczne dla jesieni są częste opady deszczu, które szczególnie zniechęcają do wyjścia z domu. Jednak wtedy również warto pokusić się o wyjście z aparatem, ponieważ to wtedy będziemy mieli szansę na zrobienie naprawdę niepowtarzalnych zdjęć, do których nie każdy ma odwagę. Jesień ukazuje nam się w różnych odsłonach – z pewnością każda z nich zasługuje na to, by ją sfotografować. Świeże powietrze w ciągu dnia jest nam bardzo potrzebne, a jesienią niekiedy deszcz potrafi padać całymi dniami. Czy to oznacza, że powinniśmy wtedy zostać w domu? Oczywiście, że nie. Dla samego zdrowia powinniśmy się przewietrzyć, a czas podczas takiego wyjścia możemy sobie umilić wykonując zdjęcia. Możemy przecież zabrać ze sobą parasol, chyba, że obawiamy się tego, że będzie on nam przeszkadzał w fotografowaniu, można sięgnąć po kurtkę przeciwdeszczową. O sprzęt także nie trzeba się martwić – w końcu można odpowiednio osłonić go przed deszczem.

Niekorzystna pogoda jesienna naprawdę nie stoi na przeszkodzie, by w tym czasie podróżować i przy okazji fotografować naturę. Wtedy można bardziej popracować nad swoimi umiejętności i je rozwinąć, gdyż wykonywanie zdjęć np. w czasie deszczu na pewno będzie wymagało cierpliwości i zaangażowania, ale ciekawe efekty takiej pracy na pewno będą bardzo satysfakcjonujące. Z pewnością każdy odczuje radość, kiedy zobaczy, że włożony trud okazał się bardzo owocny.

Jeżeli uwielbiacie robić zdjęcia i chętnie wyruszylibyście w podróż, poszukując najpiękniejszych widoków, które warto by sfotografować – zapraszamy do Sierakowa. Jesień jest tu bajecznie piękna. Inspiruje nie tylko fotografów, ale również malarzy, którzy chętnie malują wyjątkowe, spotykane tu krajobrazy. Znajdują się tu liczne lasy, jeziora, ścieżki spacerowe.. Prawdziwe piękno jesieni jest tu dostrzegalne niemal na pierwszy rzut oka. Niesamowita przyroda przysłania obraz, jaki najbardziej kojarzy się z jesienią – czyli szarość i smutek. Warto dostrzec walory tej pory roku i skupić się na jej pozytywach.

Oczywiście zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Puszczyk, który znajduje się na skraju Puszczy Noteckiej wśród lasów i jezior, w centrum Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie w tym miejscu będą Państwo najbardziej otoczeni sierakowską przyrodą jesienną. Jej malowniczy obraz rozciąga się z okien każdego z naszych pokoi – serdeczne zapraszamy, oczywiście koniecznie z aparatem!

Zadzwoń i zarezerwuj